autonomā apkure Volvo

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
 
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: komanda ir 'Aus" un intuīcija man liek domāt, ka tas nozīmē - izslēgts.

Šajā ziņā Tava intuīcija ir pareiza.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

manai webasto pečkai arī nav nekāda "start" tipa poga. Vienkārši "browsē" pa dienām, uzliec laiku, atstāj mirgojam - un pēc sekundēm 5 viņš pārstāj mirgot un līdzarto ir ieprogrammēts

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
1 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Galvenais rakstīja: manai webasto pečkai arī nav nekāda "start" tipa poga. Vienkārši "browsē" pa dienām, uzliec laiku, atstāj mirgojam - un pēc sekundēm 5 viņš pārstāj mirgot un līdzarto ir ieprogrammēts

Tu nebiji tas "īstais"lauku vecis, kurš neatzīst nekādus komforta elementus autiņā

uzminēji, bet ne jau es viņu tur liku - tāda jau bija pie pirkšanas Un varu tevi nomierināt - salonu nesilda, tikai motoru, lai dīzeli ziemā vieglāk palaist

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: salonu nesilda, tikai motoru, lai dīzeli ziemā vieglāk palaist

Tātad nefunkcionē kā nākas. Droši vien nosprādzis dačiks, kurš ieslēdz salona ventilatoru.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Galvenais rakstīja: salonu nesilda, tikai motoru, lai dīzeli ziemā vieglāk palaist

Tātad nefunkcionē kā nākas. Droši vien nosprādzis dačiks, kurš ieslēdz salona ventilatoru.

nezinu, cik es to brīnumu pētīju, siltais gaiss nāk ārā tikai vienā vienā - pie/zem kartera uz radiatora pusi. HVZ vai tādā veidā var uzsildīt salonu (kautgan nezinu, lietojis esmu to sistēmu tikai 5 min. )

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: šovakar izmēģinājos ieprogrammēt autonomo apkuri uz rītrīta 9:30. Laiku atradu kā iestādīt (ar rullīti uz tuvo tālo gaismu pārslēga) un podziņu sānos uz tās. Bet nesaprotu, kā komandu aktivizēt. Podziņa slēdža galā šo funkciju neveic

Auto ar mani "runā" vācu valodā un parādās, ka tā komanda ir 'Aus" un intuīcija man liek domāt, ka tas nozīmē - izslēgts.

Kāds var pateikt priekšā, kā to apkuri aktivizēt?

1kārt - aizbrauc uz Mūsu un pārprogrammē valodu

2kārt - ceru, ka zini - laiks, ko iestādi ir atejas (izbraukšanas) laiks (līmuzīns pats izštuko cik ilgi sildīt)

3kārt - ieslēgšana notiek ar podziņu RESET (griežam skrolli līdz parādās laiki, ja pareizi atceros pirmai bija tiešās ieslēgšanas, bet pārējie divi programmējamie laiki. Tātad uzliekam izbraukšanas laiku un nedaudz pieturam Reset, Aus vajadzētu pārvērsties par Ein vai Off par On)

tā lūk īsumā.

P.S. Laiki jāuzstāda secīgi, tātad tas, kurš paredzēts pirmais, tam arī jābūt pirmajam, piem., 1. - 8.00 un 2. - 17.00, ja būs otrādi, var neiedarboties.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Martinelli rakstīja:

Nezinite rakstīja: šovakar izmēģinājos ieprogrammēt autonomo apkuri uz rītrīta 9:30. Laiku atradu kā iestādīt (ar rullīti uz tuvo tālo gaismu pārslēga) un podziņu sānos uz tās. Bet nesaprotu, kā komandu aktivizēt. Podziņa slēdža galā šo funkciju neveic

Auto ar mani "runā" vācu valodā un parādās, ka tā komanda ir 'Aus" un intuīcija man liek domāt, ka tas nozīmē - izslēgts.

Kāds var pateikt priekšā, kā to apkuri aktivizēt?

1kārt - aizbrauc uz Mūsu un pārprogrammē valodu

2kārt - ceru, ka zini - laiks, ko iestādi ir atejas (izbraukšanas) laiks (līmuzīns pats izštuko cik ilgi sildīt)

3kārt - ieslēgšana notiek ar podziņu RESET (griežam skrolli līdz parādās laiki, ja pareizi atceros pirmai bija tiešās ieslēgšanas, bet pārējie divi programmējamie laiki. Tātad uzliekam izbraukšanas laiku un nedaudz pieturam Reset, Aus vajadzētu pārvērsties par Ein vai Off par On)

tā lūk īsumā.

P.S. Laiki jāuzstāda secīgi, tātad tas, kurš paredzēts pirmais, tam arī jābūt pirmajam, piem., 1. - 8.00 un 2. - 17.00, ja būs otrādi, var neiedarboties.

manā gadījumā uzstādīt var ieslēgšanās laiku, nevis izbraukšanas

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Martinelli rakstīja:

Nezinite rakstīja: šovakar izmēģinājos ieprogrammēt autonomo apkuri uz rītrīta 9:30. Laiku atradu kā iestādīt (ar rullīti uz tuvo tālo gaismu pārslēga) un podziņu sānos uz tās. Bet nesaprotu, kā komandu aktivizēt. Podziņa slēdža galā šo funkciju neveic

Auto ar mani "runā" vācu valodā un parādās, ka tā komanda ir 'Aus" un intuīcija man liek domāt, ka tas nozīmē - izslēgts.

Kāds var pateikt priekšā, kā to apkuri aktivizēt?

1kārt - aizbrauc uz Mūsu un pārprogrammē valodu

2kārt - ceru, ka zini - laiks, ko iestādi ir atejas (izbraukšanas) laiks (līmuzīns pats izštuko cik ilgi sildīt)

3kārt - ieslēgšana notiek ar podziņu RESET (griežam skrolli līdz parādās laiki, ja pareizi atceros pirmai bija tiešās ieslēgšanas, bet pārējie divi programmējamie laiki. Tātad uzliekam izbraukšanas laiku un nedaudz pieturam Reset, Aus vajadzētu pārvērsties par Ein vai Off par On)

tā lūk īsumā.

P.S. Laiki jāuzstāda secīgi, tātad tas, kurš paredzēts pirmais, tam arī jābūt pirmajam, piem., 1. - 8.00 un 2. - 17.00, ja būs otrādi, var neiedarboties.

manā gadījumā uzstādīt var ieslēgšanās laiku, nevis izbraukšanas

V70tajam stāvēja Latvijā likta Eberspraecher apsilde, tai bija tāpat (pašam jāizštuko cik ilgi sildīt)

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kura ir Reset poga? Tā pati, ar ko reseto kilometrus??

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS Paldies Martinelli!

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Kura ir Reset poga? Tā pati, ar ko reseto kilometrus??

pag, iziešu palūkot!

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: Kura ir Reset poga? Tā pati, ar ko reseto kilometrus??

jep, tā pati.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
1 0 Atbildēt

Gribēju pajautāt tiem, kas lieto tās apsildes. Tādos normālos mīnusos piem -15 Cik ilgs laiks vajadzīgs, lai sistēmu uzsildītu tā lai silts gaiss sāktu nākt pa salona ventilāciju? Man pa kādām 40min nāk tikai tāds viegli remdens. Domāju, vai kaut kas nav kārtībā, vai tā jābut. Man gan fords tranzīts, bet gan jau ka tām pečkām parametri varētu būt +- līdzīgi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti