Kur remontēt 2004 gada Mazda6 ?

ugisio Reģ.: 18.07.2002

Zuud tosols, nekur vizuaali neredz ka tek. Zuud kad, brauc...nedarbinot nezuud. Citi saka, vai tik nav uzkarseets motors.

pats njeemu jaunu mashinu no salona "Aura Auto". Bet nu garantija cauri. Apkopes veica AuraAuto. A tagad skatos, ka ir ari "Inchape Motors" serviss.

Ko tauta saka, kur man dziit mashinu?

 
juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

Inchcape viltīgi žuļiki. tādi laipni un forši. pēctam izrādās par to visu jāmaksā (servisa stāvvieta, tāmes, izraksti, utt). protams, ka ir normāli par to maksāt, bet ne vārdiņa par to nebilst, un kad vajag visu saņemt, sparīgi apgalvo, ka visas cenas nosauca.

servisa cipari ir nu tādi +/- kā jau visur diezgan augsti, bet darba kvalitāte man tur nepatīk

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ir tāds mazda serviss rumbulā - Uzreiz aiz Attēls-R noliktavas uz salaspils pusi. Draugs maztists tur remontējas un slavē. Ja ir interese, dod ziņu perforators@gmail.com - izstāstīšu precīzāk.

ugisio Reģ.: 18.07.2002
0 0 Atbildēt

hmmm...ok, paldies par info buus jaapzvana, japaosta gaiss, kas un kaa

sharky Reģ.: 23.09.2002
0 0 Atbildēt

Es savu 6. remontēju tajā pašā Rūjienas ielā. Piebrauc tur aprunājies.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

sharky rakstīja: Es savu 6. remontēju tajā pašā Rūjienas ielā. Piebrauc tur aprunājies.

Ja Tu domaa "Vjacheslavs un Ko", tad tur straadaa sakariigi chali, ja vares to izdariit, tad noteikti izdariis! Vinem ir gan uz Rujienas ielas, gan uz Artilerijas serviss, specializeejas tieshi uz Mazda un Honda. Ir arii daudz detalju uz vietas.

sharky Reģ.: 23.09.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

sharky rakstīja: Es savu 6. remontēju tajā pašā Rūjienas ielā. Piebrauc tur aprunājies.

Ja Tu domaa "Vjacheslavs un Ko", tad tur straadaa sakariigi chali, ja vares to izdariit, tad noteikti izdariis! Vinem ir gan uz Rujienas ielas, gan uz Artilerijas serviss, specializeejas tieshi uz Mazda un Honda. Ir arii daudz detalju uz vietas.

Jap, tieši tur un tieši tā. Ja arī detaļu nav, tad 99% gadījumu diezgan ātri sagādās.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

sharky rakstīja:

phenom rakstīja:

sharky rakstīja: Es savu 6. remontēju tajā pašā Rūjienas ielā. Piebrauc tur aprunājies.

Ja Tu domaa "Vjacheslavs un Ko", tad tur straadaa sakariigi chali, ja vares to izdariit, tad noteikti izdariis! Vinem ir gan uz Rujienas ielas, gan uz Artilerijas serviss, specializeejas tieshi uz Mazda un Honda. Ir arii daudz detalju uz vietas.

Jap, tieši tur un tieši tā. Ja arī detaļu nav, tad 99% gadījumu diezgan ātri sagādās.

Viņi pat dabūja jaunu! bāku 85 gada!!! mazdai 626

asxs Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja

Viņi pat dabūja jaunu! bāku 85 gada!!! mazdai 626

jaunu jau nav probleema dabuut 2auto taada ap 50ls maksaa bet lietotu gan buutu gruuti dabuut

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

par rumbulas servi tiešām neko sliktu nevar teikt rukā tur čaļi diezgan labi un sakarīgi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti