9k Aero drošības jostas

edijz Reģ.: 23.02.2006

Pirmkārt, var mani apsveikt ar piebiedrošanos Saab`istu pulkam. Mani w124 meklējumi beidzās ar to, ka sapratu - Latvijā nekā pērkama nav, savukārt meklēties pa fričiem (t.i. braukājot pašam pa vāczemi un pētot) man pašlaik nav laika un arī finansiāli nezinu, vai baigi varu pavilkt. Tomēr tie MB, kas pie mums pa ~4k nāk, izskatās pēc pilnīgām mizkastēm, jārēķinās vien uz 7-8k, ja grib kaut ko līdzīgu konfektei. Sapni par MB QP pilnībā neatmetu, bet nedaudz atliku. Un Saab`s īstenībā ir viens nenormāli labs verķis, pirkumu ne minūti nenožēloju.

Bet ne pa to stāsts. Ir jautājums par jostām aizmugurē. Jā, tur tie Aero beņķi ir tādi, ka pa vidu sēdēt trešajam varētu būt visnotaļ tizli. Un tomēr - tievāka pakaļa tur apsēsties var, nav tik traģiski uz nelieliem ceļa posmiem. Jostām it kā ir trīs caurumi, bet jostas reāli tikai divas. Ja nemaldos, parastajā 9k ir tāpat - beņķis gana plats trijiem, jostām trīs caurumi, bet jostas divas. Tur nav paredzēts kaut kur trešo jostu piestiprināt viltīgi? Pa tumsu ložņājot ne vella neatradu.

 
Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu nezinu neaero ir 3 jostas ... tik tās var noslēpties zem sēdekļiem tos nolokot ... ja nav deletētas ..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pēc specifikācijas tur jabūt 3. jostai

www.internetautoguide.com/... Reel rear seat belts on driver side , reel rear seat belts on passenger side , static rear seat belts on center side

Parasti gan viņu pabāž zem/aiz krēsla, lai neļurkājās, jo praktiski neviens viņu nelieto.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Man patreiz jau ir otrais 9000aero. Videja josta var but ir ielidusi starp benki un atzveltni. Iebazz roku un patausti vai ari parauj to benki aiz slepes nost.

Vizualais izskats benkim ir manaigs, jo ari videjam pasazierim ir pietiekosi erta sedesana.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

OHO!!! a kur 900?

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Lab, iešu pa gaismai meklēt tūlīt. Beņķa izskats aizmugurē tiešām mānīgs - izskatās, ka tur pa vidu ne vella nevar apsēsties, bet es pamēģināju - dibenam ir gana labi.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

iebāz roku starp atzveltni un sedekli atradīsi ļipu aiz kuras pavelkot apakšējā daļa smuki panāks uz priekšu un tad meklē jostu. Vidējam sedeklim 9k gadījumā ir divpunktu josta.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: OHO!!! a kur 900?

Nu naf vairs, tagad man ir sarkans 95.g. 9Kaero

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

samainīji?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Pardevu un nopirku

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

negribēji ikdienā braukāt ar 900 vai arī pārak dārgi izmaksāja prieks ikdienas eksemplāra?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ne, gaidams gimenes pieaugums un 5 cilvekiem (3 bernu benkisi aizmugure) 9000 ir vairak piemerots.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Jes! Kad beidzot sapratu, kā aizmugurē beņķi palocīt uz augšu, tad arī vidusjosta atradās.

Tagad jauna problēma - liekot maģi nosēdināju aķi. Kā tur ir - toč piepīpēt nav ieteicams? Nav ieteicams, vai arī stingri aizliegts? Un, ja pieliek vienkārši vadus no citas mašīnas un palādē nedaudz - tā ari nedrīkst?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja jau ar magji var akji noseedinaat....

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

jā, es zinu, ka vajag jaunu aķi, to es jau nopērkot zināju. Un būs jauns. Tikai līdz veikalam jāaizbrauc.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Jes! Kad beidzot sapratu, kā aizmugurē beņķi palocīt uz augšu, tad arī vidusjosta atradās.

Tagad jauna problēma - liekot maģi nosēdināju aķi. Kā tur ir - toč piepīpēt nav ieteicams? Nav ieteicams, vai arī stingri aizliegts? Un, ja pieliek vienkārši vadus no citas mašīnas un palādē nedaudz - tā ari nedrīkst?

man bij taa, ka ljoooti ilgu laiku viens no SAABiem staaveeja aaraa uz ielas, lai citi umnjiki nesabojaa uudens trubu, pa kuru centos samazinaat pluudu sekas savaa dziivojamaa maajaa, nu vo, piipeeju uz nebeedu, sekas pagaidaam nekaadas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Ne, gaidams gimenes pieaugums un 5 cilvekiem (3 bernu benkisi aizmugure) 9000 ir vairak piemerots.

apsveicu ar abiem..

un bildes?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Bildes naf, jo dav digitala aparata ar ko bildet, es ir vecmodigs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti