Gaisa mērītājs

vilko Reģ.: 22.12.2003

1) 1.7DTL astrai vidējais patēriņš sanāk 7l/100km 50/50 pilsēta/šoseja. Manuprāt par daudz. Ik pa brīdim iedegas check engine. Kompis parāda, ka tipa bremžu izpiešanas sensors dod kompim kļūdu. Citu kļūdu nemet. Gaisa mērītājam pie lieliem apgriezieniem tas cipars (nezinu, kā tas saucas)rādās par kādiem 40% par mazu. Moš kompis tomēr gaisa mērītāja dēļ iemet kļūdu, bet to nesaglabā un moš tas arī ir iemesls tādam patēriņam un principā jau švaki ieskrienas ar tas opepelis.

2) Kaut kā pēdējā laikā pašvaki lec. Kvēlsveces ir mainītas gadu atpakaļ. Parasti, ja tās ir čau, tad pirms piešķilšanas check engine iedegas. Tā nav. Tikai ar otro piegājienu var piedarbināt. Moš kāds zina, kā izpaužas sūkņa aiziešana pie dieviem. Kaut kā negribas ielidot par 800 naudiņām.

 
Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: 1) ... Gaisa mērītājam pie lieliem apgriezieniem tas cipars (nezinu, kā tas saucas)rādās par kādiem 40% par mazu. ....

kur tu redzi to ciparu?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik noprotu, tam auto ir piemetušās 3 nelaimes:

1) Gaisa mērītājs beigts (vai pans Kleksis izdarīja mērījumus savos sapņos?)

2) Bremžu izspiešanas sensors (WTF???)

3) Nevar iedarbināt

un jā

4) Patēriņš ir veseli 7 litri vidējais.

Nu es nomainītu gaisa mērītāju un tad skatītos tālāk.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Yeti rakstīja:

vilko rakstīja: 1) ... Gaisa mērītājam pie lieliem apgriezieniem tas cipars (nezinu, kā tas saucas)rādās par kādiem 40% par mazu. ....

kur tu redzi to ciparu?

Servī džeks piemeta laptopu pie kompja un pabraukājās ar to opel lūzni. Ja nemaldos, tas ir kaut kāds gaisa caurplūdes cipars, bet nejūtos kompetents

Par to bremžu dačiku arī kaut kā šaubos. Tipa tam dačikam esot divas daļas, viena, kas noslēdz ķēdi uz uguņiem, kad nospiež pedēli, otra daļa tipa padod signālu, lai paātrina apgriezienu nomešanu bremzēšanas gadījumā. Vai tā tiešām ir, nezinu, Pašam dačikam tiešām ir 3 vadi. Laikam tad kaut ko uz kompi tiešām padod.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Cik noprotu, tam auto ir piemetušās 3 nelaimes:

1) Gaisa mērītājs beigts (vai pans Kleksis izdarīja mērījumus savos sapņos?)

2) Bremžu izspiešanas sensors (WTF???)

3) Nevar iedarbināt

un jā

4) Patēriņš ir veseli 7 litri vidējais.

Nu es nomainītu gaisa mērītāju un tad skatītos tālāk.

par to patēriņu ir tā, ka ar to auto arī braucot pa šoseju uz 100km/h zemāk par 6.5l/100km nevar dabūt.

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

pastu iedo

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

Yeti rakstīja: pastu iedo

nevajag, nevaru palīdzēt

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zina, kur var restaurētus gaisa mērītājus iegādāties. Tas varētu lētak sanākt. Ir doma mainīt to sievas opeli pret jaunu oktavia vai fabia tāpēc lieku naudu guldīt iekšā opelī negribas.

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: Varbūt kāds zina, kur var restaurētus gaisa mērītājus iegādāties. Tas varētu lētak sanākt. Ir doma mainīt to sievas opeli pret jaunu oktavia vai fabia tāpēc lieku naudu guldīt iekšā opelī negribas.

tā ir viena no detaļām, kas nerestaurējas

Yeti Reģ.: 23.11.2007
0 0 Atbildēt

iespējams, ka remontējas (sākas ar Ls 50)

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

Yeti rakstīja: iespējams, ka remontējas (sākas ar Ls 50)

Cik zinu tad neremontējas, a jauns no 60-100 LS. Man šis ar bija nobiris, izmazgāju ar spirtiņu tad kādu laiku vēl gāja, bet pēc pāris TKM atkal sāka gļukot un bija jāmaina

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Ulds rakstīja: izmazgāju ar spirtiņu

neiznieko spirtu, MAFu var ar daudz efektīvākiem carb vai brake cleaaner aerosola veidaa patīrīt, ja nepalīdz, tad nekā

par degvielas tēriņu skaidrs- nepareiza gaisa/degvielas attiecība un tāds arī rezultāts

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Ulds rakstīja:

Yeti rakstīja: iespējams, ka remontējas (sākas ar Ls 50)

Cik zinu tad neremontējas, a jauns no 60-100 LS. Man šis ar bija nobiris, izmazgāju ar spirtiņu tad kādu laiku vēl gāja, bet pēc pāris TKM atkal sāka gļukot un bija jāmaina

Man jau servī to ar kaut kādu aerosolu izpūta. Nepalīdzēja. Tikai nedaudz uzlabojās rādījums kompī. Es audi-style kādus gadus atpakaļ manīju vienu meiču, kas teicās, ka strādā rollī un varot notirgot lētak rupnieciski restaurētus. Tagad nevaru vairs tur viņu atrast.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Ulds rakstīja:

Yeti rakstīja: iespējams, ka remontējas (sākas ar Ls 50)

Cik zinu tad neremontējas, a jauns no 60-100 LS. Man šis ar bija nobiris, izmazgāju ar spirtiņu tad kādu laiku vēl gāja, bet pēc pāris TKM atkal sāka gļukot un bija jāmaina

Tie noteikti rūpnieciski restaurējas. Audi style cilvēki zināja stāstīt.

dabūju Pierburg gaisa mērītāju par 75Ls. Auto nedaudz labāk iet un nu jau tērē vairs tikai 5.9 l/100km uz 220km, no kuriem 45km nogasēju pa pilsētu vidēji turot apgriezienus uz 3500 rpm - ar domu iztīrīt. - Ja agrāk praktiski visu laiku melni dūmi nāca, tad tagad reti izmet mazu melnu mutulīti. Izskatās, ka tika pa šosi būs ap 5l/100km, kas jau ir pieņemami. Gaisa mērītajs bija pie vainas.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti