Hanzas iela- ciet joprojām un tagad arī

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
 
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

nas ebut a mi kripčajem

ibio

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

zvizdjuki... cik braucu garaam absoluuti NEKAS tur nenotiek...

RLaguna- krepchajet toljko zad

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: zvizdjuki... cik braucu garaam absoluuti NEKAS tur nenotiek...

RLaguna- krepchajet toljko zad

Nu tieši tā! es ar tur braucu, gandrīz katru dienu, bet to rosību tur nu nemana.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

nu tagad jau ir ciet ceļa posms starp Eksporta un Ausekļa. tik nau skaidrs kāda mārrutka pēc tas luksafors uz krusta strādā?????

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja: nu tagad jau ir ciet ceļa posms starp Eksporta un Ausekļa. tik nau skaidrs kāda mārrutka pēc tas luksafors uz krusta strādā?????

Kāda mārrutka? A vot šitāda-

forum.myriga.info/...

0ķipa, tramvaja pasažieru tur daudz un šie netiek uz pieturu, nābadziņī

Tas ir forums, kur raksta par satiksmes problēmām Rīgā,(un ne tikai) krievu mēlē gan, bet saprast var. Tad lūk, tur tusējas kādi 2-3 cilvji, atbildīgie par satiksmi Rīgā, palasieties, sapratīsiet paši, kas kurš ir

ps.sūdīgi gan, ka lai atstātu komentu, tur ir jāreģistrējas. Kas paņem zināmu laiku.

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja: Posms no Rūpniecības līdz Ausekļa ielai līdz 2008.g. 1.martam būs ciet!

Visu pusvasaru tie mēgļi tur jau rokas, termiņu tik pārliek un pārliek, ibio

Atļaušos norādīt, ka nekādu pusvasaru jau nerokas gan, sāka septembrī. Bet tā jau ir galvenā problēma, ka sāka rakņāties līdz ar būtisku satiksmes intensitātes palielināšanos. Beigu termiņš bija noteikts kaut kāds tur novembris, tāpēc gaidu ar nepacietību, kad vērs vaļā.

Ko lai dara ar to sūda RD?

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

Kāda kurmja pēc viņi tur īsti rušinās tik ilgi?!

Arī, katru dienu braucu tur garām, neesmu pamanijis nekādu īpašo rosību...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

man visvairāk patīk ka uz eksporta ielas luksofors darbojas pie krusta kur sāniela ir aizbarikādēta...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: man visvairāk patīk ka uz eksporta ielas luksofors darbojas pie krusta kur sāniela ir aizbarikādēta...

Pamegini pie tas intensivas satiksmes skesot ielu uz vai no tramvaja pieturas, tad varbuut sapratiisi kapeec strada luksofors.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja: nu tagad jau ir ciet ceļa posms starp Eksporta un Ausekļa. tik nau skaidrs kāda mārrutka pēc tas luksafors uz krusta strādā?????

Lai varētu pāriet uz suņu pastaigas laukumu un tramvaju pieturu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

martinello rakstīja: nu tagad jau ir ciet ceļa posms starp Eksporta un Ausekļa. tik nau skaidrs kāda mārrutka pēc tas luksafors uz krusta strādā?????

Lai varētu pāriet uz suņu pastaigas laukumu un tramvaju pieturu.

tajā suņu pastaigas laumumā (kuru savulaik ar mežonīgu pompu atvēra) es kopš tā laika neesmu redzējis NEVIENU, kas tur ar savu vaukšķi būtu darbojies...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

RLaguna rakstīja:

martinello rakstīja: nu tagad jau ir ciet ceļa posms starp Eksporta un Ausekļa. tik nau skaidrs kāda mārrutka pēc tas luksafors uz krusta strādā?????

Lai varētu pāriet uz suņu pastaigas laukumu un tramvaju pieturu.

tajā suņu pastaigas laumumā (kuru savulaik ar mežonīgu pompu atvēra) es kopš tā laika neesmu redzējis NEVIENU, kas tur ar savu vaukšķi būtu darbojies...

sveetdienaas tur ir darbiba...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

pinguin rakstīja: man visvairāk patīk ka uz eksporta ielas luksofors darbojas pie krusta kur sāniela ir aizbarikādēta...

Pamegini pie tas intensivas satiksmes skesot ielu uz vai no tramvaja pieturas, tad varbuut sapratiisi kapeec strada luksofors.

nekad nav bijusi vajadzība braukt no tramvaja pieturas šķērsām pāri pa visu ielu, bet pieļauju, ka cilvēkiem tāds manevrs liktos dīvains un šie apstātos...

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

HIPPY rakstīja:

pinguin rakstīja: man visvairāk patīk ka uz eksporta ielas luksofors darbojas pie krusta kur sāniela ir aizbarikādēta...

Pamegini pie tas intensivas satiksmes skesot ielu uz vai no tramvaja pieturas, tad varbuut sapratiisi kapeec strada luksofors.

nekad nav bijusi vajadzība braukt no tramvaja pieturas šķērsām pāri pa visu ielu, bet pieļauju, ka cilvēkiem tāds manevrs liktos dīvains un šie apstātos...

Pamēģini šķērsot AR KĀJĀM

A varbūt viņi sāk būvēt Hanzas ielas tiltu?

kaspx Reģ.: 08.04.2005
0 0 Atbildēt

Pamēģini šķērsot AR KĀJĀM

A varbūt viņi sāk būvēt Hanzas ielas tiltu?

Da nē, tur metro sākšot rakt

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Pilna rīga šitādām ielām, Krūzes iela ar (iebraukt aizliegts) stāv, lai gan visi darbi tur pabeigti, bet gudrākajiem tas jau netraucē, mazāk mašīnas.

Un vispār pus gadu tur remontējās tā kā gliemeži

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti