BMW

BMW farsunkas mainja

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

nu jau gandrīz kā gads kā es škaudu virsū panelim un pazinojumam: "cek fjūl injekšin", esot farsunka janomaina, elektroniskaa, taa kura ar datčiku.

vai ir kāds, kurš varētu kautko konstruktīvu un mani neaizskarošu šajā jautājumā uzrakstīt?

Latbemā man pateica,ka viņiem esot jāveis eletro tests 50Ls, maiņa esot ap 100Ls, jo kautkāds tur hrens ir janonem un tikai tad tiek klaat pie forsunas un plus vel detalja!

lietoto detalu latbemas nodaljaa tieshi manam modelim nebija, bet shie piedavaja cita medolja detalju, kuru varot pieslipet

pieslipeshana arii savu 30ls maksashot

 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kas pa mašinu???525 tds forsunkas maiņa ar vadu pusstunda.Forsunka visa jauna ap 120 ls.

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kas pa mašinu???525 tds forsunkas maiņa ar vadu pusstunda.Forsunka visa jauna ap 120 ls.

jaa 525td laikam arii s

kur? kad? njemu!

120Ls cena ir ar ielikshanu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pavasari čomam mainiju.Sprausla veikala 145 ls ar atlaidi sanaca 120 ls un pusstunda nu lai butu stunda darbs nomaiņa.Tev e34 vai e39???

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Pavasari čomam mainiju.Sprausla veikala 145 ls ar atlaidi sanaca 120 ls un pusstunda nu lai butu stunda darbs nomaiņa.Tev e34 vai e39???

e39 man

a kuraa veikalaa un kuraa servisaa tu iesaki?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es runaju e34 bet e39 vajadzetu but tadam pašam tikai kolektors varbut no plastmasas.vienigi nezinu ka šitam ar vada pieštepselešanu klat tikt,e34 ta knapi bet izdarit vareja.Senson auto varbut.Dzirdetas normalas atsauksmes.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Nja, Latbemas cenas ka parasti.

Tu esi parliecināts ka forsunka ir beigta? Pimēram man savā laika uz tds viens čalis no Ļ-ko viņu noņema, saremontēja - paņēma 10Ls. Taj forsunkai, vadiņām no vecuma palika sūdīgs kontakts. Aizņema viņam noņemšana/uzlikšana maksimums 10 minūtes, tas darās ar speciāļu atslēgu ar caurumu caur kuru var to vadu izbāzt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Nja, Latbemas cenas ka parasti.

Tu esi parliecināts ka forsunka ir beigta? Pimēram man savā laika uz tds viens čalis no Ļ-ko viņu noņema, saremontēja - paņēma 10Ls. Taj forsunkai, vadiņām no vecuma palika sūdīgs kontakts. Aizņema viņam noņemšana/uzlikšana maksimums 10 minūtes, tas darās ar speciāļu atslēgu ar caurumu caur kuru var to vadu izbāzt.

Ja tek soļkis garam tad viņa neremontejas

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

phenom rakstīja: Nja, Latbemas cenas ka parasti.

Tu esi parliecināts ka forsunka ir beigta? Pimēram man savā laika uz tds viens čalis no Ļ-ko viņu noņema, saremontēja - paņēma 10Ls. Taj forsunkai, vadiņām no vecuma palika sūdīgs kontakts. Aizņema viņam noņemšana/uzlikšana maksimums 10 minūtes, tas darās ar speciāļu atslēgu ar caurumu caur kuru var to vadu izbāzt.

Ja tek soļkis garam tad viņa neremontejas

Vot saderam ka remontejas? Es to zinu 100% jo esmu redzējis ar savām acīm. Tas pats cilvēks viņas remontē ar garantiju, ja nekļudos, pa 25Ls. Man paziņā jau otro gadu braukā, broblēmu nav(līdz šīm "3" uz tehniskas apskates iemočija par degvielas noplūdi-tecēja riktīgi). Es nezinu kā viņš to dara, bet fakts paliek fakts.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

batka rakstīja:

phenom rakstīja: Nja, Latbemas cenas ka parasti.

Tu esi parliecināts ka forsunka ir beigta? Pimēram man savā laika uz tds viens čalis no Ļ-ko viņu noņema, saremontēja - paņēma 10Ls. Taj forsunkai, vadiņām no vecuma palika sūdīgs kontakts. Aizņema viņam noņemšana/uzlikšana maksimums 10 minūtes, tas darās ar speciāļu atslēgu ar caurumu caur kuru var to vadu izbāzt.

Ja tek soļkis garam tad viņa neremontejas

Vot saderam ka remontejas? Es to zinu 100% jo esmu redzējis ar savām acīm. Tas pats cilvēks viņas remontē ar garantiju, ja nekļudos, pa 25Ls. Man paziņā jau otro gadu braukā, broblēmu nav(līdz šīm "3" uz tehniskas apskates iemočija par degvielas noplūdi-tecēja riktīgi). Es nezinu kā viņš to dara, bet fakts paliek fakts.

Nu var but kads to dara Bet nezinu ka viņš to vietu noblive starp plasmasu un metalu kur ir 150 atm. siediens

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

phenom rakstīja:

batka rakstīja:

phenom rakstīja: Nja, Latbemas cenas ka parasti.

Tu esi parliecināts ka forsunka ir beigta? Pimēram man savā laika uz tds viens čalis no Ļ-ko viņu noņema, saremontēja - paņēma 10Ls. Taj forsunkai, vadiņām no vecuma palika sūdīgs kontakts. Aizņema viņam noņemšana/uzlikšana maksimums 10 minūtes, tas darās ar speciāļu atslēgu ar caurumu caur kuru var to vadu izbāzt.

Ja tek soļkis garam tad viņa neremontejas

Vot saderam ka remontejas? Es to zinu 100% jo esmu redzējis ar savām acīm. Tas pats cilvēks viņas remontē ar garantiju, ja nekļudos, pa 25Ls. Man paziņā jau otro gadu braukā, broblēmu nav(līdz šīm "3" uz tehniskas apskates iemočija par degvielas noplūdi-tecēja riktīgi). Es nezinu kā viņš to dara, bet fakts paliek fakts.

Nu var but kads to dara Bet nezinu ka viņš to vietu noblive starp plasmasu un metalu kur ir 150 atm. siediens

To es gan nezinu. Teica kā "sekret firmi"

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

To es gan nezinu. Teica kā "sekret firmi"

kaa lai sho parcilveku dabuu rokaa?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

To es gan nezinu. Teica kā "sekret firmi"

kaa lai sho parcilveku dabuu rokaa?

Izej uz ielas un pasauc.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

To es gan nezinu. Teica kā "sekret firmi"

kaa lai sho parcilveku dabuu rokaa?

"Ļ - KO" SIA autoserviss

Ķengaraga 10c, Rīga, LV-1063.

Tas ir netālu no Krievu Lido, pie Daugavas(pie Dienvidu tilta) Tur kādi 5 lielie angāri. Iebrauktuve pie maskačkas tirdziņa, tālāk ir zīmes visur. Autoservisā pajautā Andreju(tur viņu godā par Kuzmiču). Viņš Tev toč palīdzēs.

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

"Ļ - KO" autoserviss neremontee diizeli

vispar tagad secinu, ka dizelus reti kursh remontee, jpck

varbut kaads var ieteikt dizelju remontetaajus?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: "Ļ - KO" autoserviss neremontee diizeli

vispar tagad secinu, ka dizelus reti kursh remontee, jpck

varbut kaads var ieteikt dizelju remontetaajus?

Lienes ielaa....

Pa valmieras ielu virzienaa NO centra, un tad pie stiklafabrikas pa LABI

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Batka, vai Tu esi tas pats kas "tetis"

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: "Ļ - KO" autoserviss neremontee diizeli

vispar tagad secinu, ka dizelus reti kursh remontee, jpck

varbut kaads var ieteikt dizelju remontetaajus?

Nu kā tā var būt ka neremontē? Tu biji pie viņa piegājis un sarunājis? Visu viņš remonte ja sarunāsi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: "Ļ - KO" autoserviss neremontee diizeli

vispar tagad secinu, ka dizelus reti kursh remontee, jpck

varbut kaads var ieteikt dizelju remontetaajus?

DMS Graudu ielā 58 - pie šiem vari painteresēties - vai vismaz zinās uz kurieni tevi aizsūtīt...

šiem blakus vel ir lietuviešu serviss..... tur redzēti visādi brīnumi paveicami....

dzanks Reģ.: 08.09.2004
0 0 Atbildēt

Bija man ar beeda ar opel omega 2001 gada. Vinjam BMW 2,5 tds motoriic ieksaa. Valmieras diizelju remonta centraa 95 ls par diadnostiku darbu un sprauslas remontu. Vari uzzvaniit 29155600. Saimnieks taads dikti runiigs un zinoss, taa kaa visticamaak jau pa tel. nosauks aptuveno cenu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti