Opel Indukcijas Spole

Mulders Reģ.: 12.03.2004

Sveiki tauta.

Vai ir zināms kāds labs autoveikals, kur par jēdzīgu cenu varētu nopirkt normālu indukcijas spoli 97 gada 1.6 B Vektrai? Ideāli ja Autoveikals Mežciema, Purvciema rajonā! HanzaAuto pārdod pa 125Ls

 
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja ir vēll interese, un ja runa iet par 8 vārstu dzinēju, tad varu tādu spoli piedāvat pa 60Ls ar bezmaksas piegādi pa Rīgu.

Ja ir intrese, zvani, telefona nummurs ir manā galerijā.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Ja ir vēll interese, un ja runa iet par 8 vārstu dzinēju, tad varu tādu spoli piedāvat pa 60Ls ar bezmaksas piegādi pa Rīgu.

Ja ir intrese, zvani, telefona nummurs ir manā galerijā.

Sviesc.... Neesi naivs! 97 gada vektra ar 8 vārstiem?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Sviestc rakstīja: Ja ir vēll interese, un ja runa iet par 8 vārstu dzinēju, tad varu tādu spoli piedāvat pa 60Ls ar bezmaksas piegādi pa Rīgu.

Ja ir intrese, zvani, telefona nummurs ir manā galerijā.

Sviesc.... Neesi naivs! 97 gada vektra ar 8 vārstiem?

8 vārstīgajiem es varu piegādāt spoles par brīvu! Jāmasā tikai par piegādi!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Sviestc rakstīja: Ja ir vēll interese, un ja runa iet par 8 vārstu dzinēju, tad varu tādu spoli piedāvat pa 60Ls ar bezmaksas piegādi pa Rīgu.

Ja ir intrese, zvani, telefona nummurs ir manā galerijā.

Sviesc.... Neesi naivs! 97 gada vektra ar 8 vārstiem?

Nu tad paskaties katalogā...

tas 8 vārstu dzinējs iet vismaz līdz 99 gadam, un tad tur ir viena spole, un nejau standarta apaļā, bet kopā ar komutātoru, a ja 16 v, tad tur stāv kaut kas līdzīgs kā Saab 9000 un t.t., jeb indukcijas spoļu bloks, tik šaubos ka tāds var maksāt pie dīlera tikai 125 Ls...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviesc... Vektrai nāk spole ar 4 izvadiem, - katram svečvadam sava... tās ar vienu izvadu ir tāds pats retums, kā leduslācis Dakārā!

www.elcats.ru/...

Es liktu uz 6 vai 17

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Sviesc... Vektrai nāk spole ar 4 izvadiem, - katram svečvadam sava... tās ar vienu izvadu ir tāds pats retums, kā leduslācis Dakārā!

www.elcats.ru/...

Es liktu uz 6 vai 17

Nu nezinu cik kur kas ir reti, bet vismaz Tec Dok rāda, ka tāds variants var būtt...

bet uz 8 vārstu dzinēju izmet to brīnumu kurš Tavā bildē ir ar Nr.6...

iespējams, ka tāds var stavet arī uz 16 v dzinēju,nepapētīju dziļāk, nestrīdēšos...

un tad Tu saki, ka šitās indukcijas spoles Tu dāvā pa velti.. ja

Nu tad atved man kādu spaini , ja tās tiešam ir jaunas un ar garantiju, piegādi esmu ar mieru apmaksāt... cik tad Tev tur...

no Astras ielas līdz teikai...

ceru ka ar 3 Ls tak pietiks...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu man kāreiz t' piegāde arī maksā tos 60 Ls

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti