Vajag busiņu līdz 1000/1500 Ls ?!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Hello,

ir vajadzīgs mikroautobuss ejošā kārtībā ar TA par subjectā minēto ciparu. Zinu, ka cipars diezgan nenopietns, bet varbūt, ka kādam tomēr ir kāds puslīdz sakarīgs busiņš krājumos, kas savu paveicis un nav vairs nepieciešams. Ziņojiet te vai arī uz lynx8 [at] inbox.lv . Paldies!

 
Icikinsh Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Hello,

ir vajadzīgs mikroautobuss ejošā kārtībā ar TA par subjectā minēto ciparu. Zinu, ka cipars diezgan nenopietns, bet varbūt, ka kādam tomēr ir kāds puslīdz sakarīgs busiņš krājumos, kas savu paveicis un nav vairs nepieciešams. Ziņojiet te vai arī uz lynx8 [at] inbox.lv . Paldies!

Kravas Citroen Berlingo - 28602359

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Diemžēl, šitāda izmēra autiņš --> www.ss.lv/... man būs par mazu paredzamajam mērķim. Bik lielāku vajag pēc ietilpības.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Pontiac Transsport - vecs , bet savu darbu dara . Automāts . Jauna skate , cena - 549 LVL . Duschy metrīgo duškabīni iekšā var ielikt . Ir visi beņķi .

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

T4 2,4 D 93 gads TA līdz 11.08

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, edza, Tavu info saņēmu - apsmadzeņošu.

aeg - Pontiacs laikam tomēr arī varētu būt mazliet par mazu. Man tur padsmit 30 cm diametra konstrukcijas jāiedabon iekšā...

Ir vēl kādi varianti un piedāvājumi?

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Chrysler Voyager 1995 2,5TD iisais.

Ir visi benkji.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Ak jaa TA liidz kautkaadam augustam ja pareizi atceros..

Typer Reģ.: 07.09.2004
0 0 Atbildēt

Chrysler Voyager 94 g. 3,3, TA beidzas 29.05.08 normālā stāvoklī.

raven44@inbox.lv

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Es negribu būt kašķīgs, bet Voyager, manuprāt, nav mikroautobuss. Kā jau rakstīju par Pontiacu, man vajag padsmit 30 cm diametra konstrukcijas tajā ērti iedabūt, kā rezultātā Voyagers laikam toč nebūs īstais variants. Te kādu Tranzītu, Transporteri, Caravelli kaut ko tādu... Paldies visiem, meklējumi turpinās.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vēl piebildīšu, laikam būs jāņem to kasti uz līzes (jauna uzņēmējdarbība), tāpēc var arī bik labākus/dārgākus (līdz 2 tk) piedāvāt. Paldies!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Pràvs dívàns so svistom ieiet ìsajà CV + vèl viskas.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

pamklē caur reklāmām kādu MB 207 vai 208, autiņi u8zticami, ērti remontējami, un bez jebkāda komforta, taču iebāzt tādā var dajebko, un nemaksā viņi dārgi. Čoms vinu laiku tādu pa 2000 eur paņēma un 1/2 gadu brauca bez bēdām un tad vēl pārdeva.

Tipa kautko tādu tev vaig www.ss.lv/...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

a pa piekabi neesi domājis?????

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Jā, vajadzīgs ir tiešām kravinieks buss. CV ietilpību neapstrīdu, bet tas nebūs īstais gadījums, jo no drošības viedokļa interesē būda bez stikliem. Nē, piekabe nebūs galīgi īstais variants, jo vajag "visu vienā" - viens transporta līdzeklis, viens kravnesis.

Nu lūk, nevar jau īsti saprast, kas tad uzticamāks - vecien MB 207, 208, Ford Transit, VW Transportes vai kāds pajaunāks Citroen Jumpers?!? Nekādas saskarsmes ar busiem līdz šim nav bijis, bet steidzami vajag verķis, kas bez nojukšanas līdz kādam oktobrim varētu labi kalpot. Kilometrāža būs ļoti neliela.

Icikinsh Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Jā, vajadzīgs ir tiešām kravinieks buss. CV ietilpību neapstrīdu, bet tas nebūs īstais gadījums, jo no drošības viedokļa interesē būda bez stikliem. Nē, piekabe nebūs galīgi īstais variants, jo vajag "visu vienā" - viens transporta līdzeklis, viens kravnesis.

Nu lūk, nevar jau īsti saprast, kas tad uzticamāks - vecien MB 207, 208, Ford Transit, VW Transportes vai kāds pajaunāks Citroen Jumpers?!? Nekādas saskarsmes ar busiem līdz šim nav bijis, bet steidzami vajag verķis, kas bez nojukšanas līdz kādam oktobrim varētu labi kalpot. Kilometrāža būs ļoti neliela.

Atsuuti man savu nummuru uz icikinsh@gmail.com

Domaaju, ka vareeshu palidzeet ar busu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: www.abc.se/...

Es tak teicu, ka man vajag būdu bez logiem, šitais Tavs variants značit neder...

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Paldies, edza, Tavu info saņēmu - apsmadzeņošu.

aeg - Pontiacs laikam tomēr arī varētu būt mazliet par mazu. Man tur padsmit 30 cm diametra konstrukcijas jāiedabon iekšā...

Ir vēl kādi varianti un piedāvājumi?

Ford Transit. 1996g Mazais, kravas, Pus gads Latvija. 2200ls.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: www.abc.se/...

GRIBU tādu sev, tik nav kur dabūt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

re kur ir

www.ss.lv/...

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: J.... bez nojukšanas līdz kādam oktobrim varētu labi kalpot. Kilometrāža būs ļoti neliela.

Šitajā gadījumā vienkāršāk ir kooperēties ar cilvēkiem, kas jau bruc ar busu... priekš kam vēl viens buss, ja ir tik daudz līdz galam neizmantotu un noslogotu...

Kas par biznesu? Varbūt mani ieinteresē. abtilts@inbox

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ezis2f - parādi bildes tam aparātam, kā arī kāds noskrējiens un kāds motors un līdz kuram TA? Ja negribi šeit info postēt, atmet uz mailu lynx8 [at] inbox.lv . Spriežot pēc cenas, vajadzētu būt visai labā stavoklī. Paldies!

Bogy - sorry, bet specifika ir un paliek tāda, ka man to busu vajag īpašumā! 1) es to gribu mazliet aplīmēt ar savu reklāmu, 2) tas reāli brauc no rīta un vakarā, 3) pa dienu auto kalpo kā bāzes punkts inventāra glabāšanai. Nav variantu, vajag busu īpašumā.

Kāda kontekstā Tevi varētu interesēt bizness?? Kompanjons? Busa jautājumā?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tāks, izmaiņas ģimenes sastāvā veiksmīgi pārciestas - var atkal pievērsties busiņa meklēšanai. Ir kādam kāds jauns piedāvājums ienācies?!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti