Opel Vectra 1996 airbag lampina

user Reģ.: 19.06.2002

Opel Vectra B 1996. gada. Iedegās airbag lampiņa. Zvanīju adam auto, diagnostika 46Ls. Cik palasīju, neesmu pirmais kam tā gadās. Kur varētu būt lētāks tas pasākums? Pats jau tur neko labu nevar izdarīt?

 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

airbegam laikam razotaajs 12 gadus deva....peec tam jaamaina ...taapeec arii deg taa lampele..vai nu izskruuvee, vai aizliimee vai brauc pie diilera lai šamais maina airbegu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man vinja deg....

kraasainaakla dziive...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Zem priekšējiem sēdekļiem ir štekeri-parausti viņus-gan jau nodzisīs.Man darba autiņam arī tā mēdz gadīties-šāda procedūra līdz.

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Zem priekšējiem sēdekļiem ir štekeri-parausti viņus-gan jau nodzisīs.Man darba autiņam arī tā mēdz gadīties-šāda procedūra līdz.

Nekas tur nenodzisīs pats no sevis? Ja autiņš izmet kļūdu, tad to var nodzēst tikai pieslēdzot pie kompja un nodzēšot kļūdu. Un pašam grābstīties gar airbeg vadiem arī nav prāta darbs. 46 lati - tik dārgi nevar būt. Pagājušo nedēļu taisīju diagonostiku opelim kudī jaunākam un 25 lati diagonostika.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja:

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja:

Nekas tur nenodzisīs pats no sevis? Ja autiņš izmet kļūdu, tad to var nodzēst tikai pieslēdzot pie kompja un nodzēšot kļūdu. Un pašam grābstīties gar airbeg vadiem arī nav prāta darbs. 46 lati - tik dārgi nevar būt. Pagājušo nedēļu taisīju diagonostiku opelim kudī jaunākam un 25 lati diagonostika.

Ar kļudas dzēšanu vien nepietiks, ir taču janosaka vainīgs dēvējs, un tas ir vai nu jāmaina, vai jaremontē.

Uzbliez man uz e-pastu, sarunāsim uz nedēļas beigām - palīdzēšu. thephenom@inbox.lv

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Arī savulaik šito nezinādams biju pabāzis steku zem beņķa, izkustināju kontaktus. Diagnostiku Hansa Auto taisīju, man liekas, ka tikai 8,- Ls noplēsa "par darbu" nu, un vienu plastmasas žņaugu uzlika drošības pēc.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti