Pasaules Gala akcija !

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012

Aicinu visus INTERESENTUS rīt uz Gala akciju.

Būtība sekojoša- ieejas biļetes cena 10 lati. Par to varēs iekāpt ekskavatorā un pārbraukt pāri Fartuka mersim, kuru pēc tam draudzīgi ieraksim kūdrā nākamajām paaudzēm.

Naudu no biļetēm saņems Fartuks, lai nopirktu džindžalnieku un priecātos par veiksmīgu atbrīvošanos no tās klaburkastes.

Tas arī būs tas Gals.

 
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Akcija rādās baudāmāka par diesel žopeli. Ar lambo pār mersi. Tik kāda mārutka pēc jāmaksā, ja jau tāpat naudu vairs tērēt nebūs kad?

P.S. Būtu man desmit LVL ...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Iedomājies, cik cilvēku būtu šokēti, ja 21. decembrī visas elektropiegādes kompānijas vienlaikus atslēgtu strāvas padevi kaut uz uz 10 min.?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vadonis atkal sadzeeries un plosaas?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Iedomājies, cik cilvēku būtu šokēti, ja 21. decembrī visas elektropiegādes kompānijas vienlaikus atslēgtu strāvas padevi kaut uz uz 10 min.?

Viena liela daļa vienkāºši apdirstos.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Fartuks šodien to mersi nevarēja iedarbināt un atbraukt, pasākums pārceļas uz siltāku dienu, jo arī Gals,laikam, nav atnācis.

Vai tomēr ir ?

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Fartuks šodien to mersi nevarēja iedarbināt un atbraukt, pasākums pārceļas uz siltāku dienu, jo arī Gals,laikam, nav atnācis.

Vai tomēr ir ?

Par galu neko nezinu, bet Mersi toč nevar iedarbināt.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Man tur bija vasaras soļara... nelec maita... iedzina boksā sildīties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Man tur bija vasaras soļara... nelec maita... iedzina boksā sildīties.

muhahāāā... un tu jamo gribi pārdot?????

man viens īrnieks pērk mašīnas tikai ziemā - ieiet placī un paņem to dīzeli, ko izdodas piešķilt

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Poku tā pārdošana... galvenais, ka dēl mana Mercedesa atceļās pasaules gals.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Poku tā pārdošana... galvenais, ka dēl mana Mercedesa atceļās pasaules gals.

Tagad tai cenai var pāris nullītes piekabināt galā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti