Belarus rezerves daļas

TRAKTORS24 Reģ.: 08.07.2013

Kas, ko, kur, kā un pa cik?

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

TRAKTORS24 rakstīja: Kas, ko, kur, kā un pa cik?

mtz.lv/...

Peterpechus Reģ.: 09.07.2013
1 0 Atbildēt

Nu, domāju, ka tieši šo kantori gan varēji nepieminēt un neaptraipīt MTZ traktora vārdu, šamējie vispār savā sorimentā oriģinālas daļas netirgo - vieni vienīgi ķīnieši un citi pakaļdarinājumi. Lūk, tādi uzņēmēji arī iznīcina MTZ traktoru un rezerves daļu slavu, ja patiešām ir vēlme iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas daļas dodieties te:

www.mtz-serviss.lv/...

vai arī

www.traktors24.lv/...

Gadu gaitā esmu pārliecinājies par servissu un kvalitāti, neparko un nepretko viņus nemainīšu!

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Peterpechus rakstīja: Nu, domāju, ka tieši šo kantori gan varēji nepieminēt un neaptraipīt MTZ traktora vārdu, šamējie vispār savā sorimentā oriģinālas daļas netirgo - vieni vienīgi ķīnieši un citi pakaļdarinājumi. Lūk, tādi uzņēmēji arī iznīcina MTZ traktoru un rezerves daļu slavu, ja patiešām ir vēlme iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas daļas dodieties te:

www.mtz-serviss.lv/...

vai arī

www.traktors24.lv/...

Gadu gaitā esmu pārliecinājies par servissu un kvalitāti, neparko un nepretko viņus nemainīšu!

Izklausies pēc attiecīgā kantora darbinieka

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Izskatās pēc viltīgas pašreklāmas.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
3 0 Atbildēt

Visnormālākie ir tirgoņi,kuri pašam pircējam ļauj izvēlēties un piedāvā gan oriģināldetaļu,gan ķīnas klonu.Ne vienmēr vajag likt baltkrievu,bet zobratus piemēram atkal es ņemu tikai tos.Katram jāizvērtē,kur attiecīgā detaļa atradīsies un kopumā ko ar to dzelzi darīsi.

Starp tirdzniecības vietām pirmo vietu ieņem uz veco lauktehniku bāzes radušās bodītes ar vēl vecajiem kadriem,kur sirma kundze no galvas zin,kura detaļa kam domāta.Kaut ko jaunie pēc katalogiem mēģina lasīt,bet ar baltkrieviju tas īsti nestrādā,tur reizēm jāpieiet radoši.

Pēdējie,kur kaut ko meklētu,ir dīleri.Nekā personīga,bet ir piemēri,ka cena ir nedraudzīga tikai tāpēc,ka,redz,mēs esam pārstāvji...Nu labi,pārstāvat vien,aizbraukšu gan labāk kur citur,kur man vēl piedāvās izvēli...

Peterpechus Reģ.: 09.07.2013
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja:

Peterpechus rakstīja: Nu, domāju, ka tieši šo kantori gan varēji nepieminēt un neaptraipīt MTZ traktora vārdu, šamējie vispār savā sorimentā oriģinālas daļas netirgo - vieni vienīgi ķīnieši un citi pakaļdarinājumi. Lūk, tādi uzņēmēji arī iznīcina MTZ traktoru un rezerves daļu slavu, ja patiešām ir vēlme iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas daļas dodieties te:

www.mtz-serviss.lv/...

vai arī

www.traktors24.lv/...

Gadu gaitā esmu pārliecinājies par servissu un kvalitāti, neparko un nepretko viņus nemainīšu!

Izklausies pēc attiecīgā kantora darbinieka

Nu, nu, beidziet lūdzu mani apvainot, esmu pats sev priekšnieks un kamēr būšu labs zemnieks nevienā kantorī strādāt neiešu, vienkārši izteicu vēl līdz šai dienai palikušu sarūgtinājumu no mtz.lv . Atvainojos par to, ka varbūt pārāk tēlaini un emocionāli.

Bet www.mtz-serviss.lv un www.traktors24.lv vienalga reklamēšu, domāju, ka viņi to ir pelnījuši

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Peterpechus rakstīja: Nu, domāju, ka tieši šo kantori gan varēji nepieminēt un neaptraipīt MTZ traktora vārdu, šamējie vispār savā sorimentā oriģinālas daļas netirgo - vieni vienīgi ķīnieši un citi pakaļdarinājumi. Lūk, tādi uzņēmēji arī iznīcina MTZ traktoru un rezerves daļu slavu, ja patiešām ir vēlme iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas daļas dodieties te:

www.mtz-serviss.lv/...

vai arī

www.traktors24.lv/...

Gadu gaitā esmu pārliecinājies par servissu un kvalitāti, neparko un nepretko viņus nemainīšu!

Es ļoti atvainojos, sajaucu mājaslapas (jo iepēºekos tikai veikalā MTZ veikalā Ezermalas ielā). Tas mtz.lv tiešām izskatās pēc kautkāda kreisā kantora, kurš tikai izmanto burtu salikumu mtz savā lapelē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Peterpechus rakstīja: Nu, domāju, ka tieši šo kantori gan varēji nepieminēt un neaptraipīt MTZ traktora vārdu, šamējie vispār savā sorimentā oriģinālas daļas netirgo - vieni vienīgi ķīnieši un citi pakaļdarinājumi. Lūk, tādi uzņēmēji arī iznīcina MTZ traktoru un rezerves daļu slavu, ja patiešām ir vēlme iegādāties oriģinālas un kvalitatīvas daļas dodieties te:

www.mtz-serviss.lv/...

vai arī

www.traktors24.lv/...

Gadu gaitā esmu pārliecinājies par servissu un kvalitāti, neparko un nepretko viņus nemainīšu!

Es ļoti atvainojos, sajaucu mājaslapas (jo iepēºekos tikai veikalā MTZ veikalā Ezermalas ielā). Tas mtz.lv tiešām izskatās pēc kautkāda kreisā kantora, kurš tikai izmanto burtu salikumu mtz savā lapelē.

Atvainojos vēlreiz, neesmu dzēris, bet svešā vieta pie sveša datora.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja nu daudz to daļu vajag, tad meklē cilvēku, kurš var sagādāt vīzu un aizšauj uz Minsku, tur ir labs daļu veikals pie pašas rūpnīcas. Pie reizes var nopirkt kautko no labajām mēbelēm.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Mana pieredze rāda, ka baltkrievi neko vēl nav iemācījušies. Sāka tecēt 82niekam pastiprinātājā hidrauliskais bloķētājs, labi gribēdams pirku to mezglu jaunu. Tikai nojājos, jo jaunais tecēja tāpat. Tad mainīju, bet otram variantam vispār jau no rūpnīcas nebija iekšā atsperītes. Beigās to jauno atdevu atpakaļ veikalam, bet vecajam pielasīju gumijas noliktavā ar mazāku pielaidi, + blīves visās starpās, un viss ok. Detaļu pirku ne mtz servisā, bet tāpat baltkrievu ražojuma

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti