Degvielas cenas (benzīns, dīzelis)

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Vai ir jēga ievietot portālā iAuto aktuālās degvielas cenas?

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Vai ir jēga ievietot portālā iAuto aktuālās degvielas cenas?

Piemēram: Degvielas cenas 28.novembrī plkst.9:30

SIA "Lukoil"

E98 0.957

E95 0.927

DD 0.908

Autogāze 0.426

SIA "Augstceltne DUS "Kurši""

95Ultima 0.934

98E 0.964

DD 0.924

Autogāze 0.429

MPVAS "Latvijas nafta"

DUS nr.7

A-95E 0.917

A-98E 0.947

DD Ekstra 0.897

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nē, nav.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses. Kā arī dažādas cenas ir automātos, neautomātos, tad vēl Lukoila skaidrās naudas tanki, kur atkal cita cena. Baigais čakars sanāk, ja tiešām gribat pareizas cenas uzrādīt.

P.S. Pēdējās reizes lejoties Dinazā, man dod atlaidi, nebūt ne mazu. Tas tā visiem, vai man acis skaistas?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nav jēgas. Es vispār degvielas cenas neskatos ne netā, ne dzīvē. Braucu vienā tankā, kur pierasts, un kapeikas nemedīju

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses. Kā arī dažādas cenas ir automātos, neautomātos, tad vēl Lukoila skaidrās naudas tanki, kur atkal cita cena. Baigais čakars sanāk, ja tiešām gribat pareizas cenas uzrādīt.

P.S. Pēdējās reizes lejoties Dinazā, man dod atlaidi, nebūt ne mazu. Tas tā visiem, vai man acis skaistas?

Dinazā vismaz tagad lej degvielu? Es laikam tur tikai apstākļu spiests esmu bijis 2 reizes.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses.

Ja patīk

tad te būs divi dus, kur parasti degvielai ir labāka cena.

1. Neste Satekles ielā (pie Dzirnavu ielas)

2. Neste Slāvu aplī.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja:

darklight rakstīja: Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses.

Ja patīk

tad te būs divi dus, kur parasti degvielai ir labāka cena.

1. Neste Satekles ielā (pie Dzirnavu ielas)

2. Neste Slāvu aplī.

Vēl pie uz Deglava un Nīcgales (laikam) krusta arī esot lētāk. Tad vēl Kauguri...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

vaze tak raada cenas tuvaakajos tankos - jeega no cenaam netaa?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka nav jēgas. Neliekam tad.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja:

darklight rakstīja: Diez vai ir jēga, jo vienas firmas tankos cenas mēdz atšķirties. Tātad jānosauc arī precīzas adreses.

Ja patīk NESTE OIL

tad te būs divi dus, kur parasti degvielai ir labāka cena.

1. Neste Satekles ielā (pie Dzirnavu ielas)

2. Neste Slāvu aplī.

3. neste duntes ielā

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja:

Dinazā vismaz tagad lej degvielu? Es laikam tur tikai apstākļu spiests esmu bijis 2 reizes.

Arī neleju tur īpaši bieži, bet liekas, ka vismaz bendža ir OK. Pēc viena konkrēta Trest gan ir bijis, ka autiņu knapi var pielaist, kamēr nepielej bākā degvielu no cita tanka.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Ja patīk tad te būs divi dus, kur parasti degvielai ir labāka cena.

1. Neste Satekles ielā (pie Dzirnavu ielas)

2. Neste Slāvu aplī.

Neste A24 patīk ar apmaksas ātrumu, pārliecību, ka izdosies nepārliet tekošajam maka limitam (krīzes dziļumā vienreiz piju spiests ieķīlāt pasi Statoil) un automātisko RIMI kartes uzpildīšanu, no kā atlec iespēja iesipt kapeiku tur. Un to, ka tur salīdzinoši lētā cenā ir 98. zupa.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti