klaudzoņa griežot stūri.

zibenszellis Reģ.: 19.12.2013

NO tehnikas esmu nulle. Problēma tāda, ka manam volvo grižot stūri kaut kas ieklaudzas. Stāvot uz vietas vai braucot, kad pagriež lielākā rādiusā sturi ir tāds kā sitiens, šodien aizdzinu uz servisu iztērēju par detaļām un darbu un savērsumu 80Ls, pabraucu pāris kilometrus un klaudzoņa atkal parādijās (man liekas ka esmu piekrāpts) Jautājums tāds kas varētu būt par vainu. Tāda sajūta ka kautkas taja labajā pusē hadenē padodas kādu cm. Un ir klaudzoņa, kad pagriež uz priekšu un atpakaļu stūri.

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Amortizatora augšējais atbalsta gultnis beigts.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Var būt arī stūres pirksts, iekšējais vai ārējais. Jebkurā gad, arī ja tas, ko Nortel teica, savirzi taisīt bija veltīgi. Bet jebkuras no minēto detaļu nomaiņas atkal būs jātaisa

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Par Volvo, būtu labi zināt konkrētāk modeli un gadu, jo ir pāris īpatnības konstrukcijās. Pēc stāstītā patiesais iemesls sūdzībai par skaņu nav atrasts. Nejauka sadzīviska situācija , klients stāsta par savām sajūtām un servisa „speci” neieklausās , rezultāts neapmierinošs. Mans ieteikums , griezties ar atkārtotu sūdzību, nodemonstrēt dzirdamo nevēlamo troksni . Ceru ka jebkurš serviss pieņems un novērsīs savas kļūdas( kuram gan negadās)

zibenszellis Reģ.: 19.12.2013
0 0 Atbildēt

Man ir volvo s60 2.4 d5 2003 gada. Katrā gadijumā aizbraukšu vēlreiz izkratīt mašīnu. Bet nu par servisu nevarētu izteikt tās labākās atziņas. Iespaidu atstāja negatīvu, vispārējā attieksme pret klientiem, un vēl viena ļoti rupja nianse (par kuru šeit nediskutēsim), kuru es neuzskatu par pieļaujamu jebkurā sevis cienošā uzņēmumā. Bet paldies par info. Došos risināt problēmu tagad.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

Par kuru servisu tad ir runa? Tautai jaazin savi varoni.

PeleMele Reģ.: 14.01.2014
0 1 Atbildēt

zibenszellis rakstīja: NO tehnikas esmu nulle. Problēma tāda, ka manam volvo grižot stūri kaut kas ieklaudzas. Stāvot uz vietas vai braucot, kad pagriež lielākā rādiusā sturi ir tāds kā sitiens, šodien aizdzinu uz servisu iztērēju par detaļām un darbu un savērsumu 80Ls, pabraucu pāris kilometrus un klaudzoņa atkal parādijās (man liekas ka esmu piekrāpts) Jautājums tāds kas varētu būt par vainu. Tāda sajūta ka kautkas taja labajā pusē hadenē padodas kādu cm. Un ir klaudzoņa, kad pagriež uz priekšu un atpakaļu stūri.

Man bija identiska problēma, bet griežot tikai uz vienu pusi. Bija jārestaurē stūres reika. Tieši 2003.g. S60.

aquantus Reģ.: 18.01.2014
0 0 Atbildēt

granatas parbaudi

zibenszellis Reģ.: 19.12.2013
0 0 Atbildēt

PeleMele rakstīja:

zibenszellis rakstīja: NO tehnikas esmu nulle. Problēma tāda, ka manam volvo grižot stūri kaut kas ieklaudzas. Stāvot uz vietas vai braucot, kad pagriež lielākā rādiusā sturi ir tāds kā sitiens, šodien aizdzinu uz servisu iztērēju par detaļām un darbu un savērsumu 80Ls, pabraucu pāris kilometrus un klaudzoņa atkal parādijās (man liekas ka esmu piekrāpts) Jautājums tāds kas varētu būt par vainu. Tāda sajūta ka kautkas taja labajā pusē hadenē padodas kādu cm. Un ir klaudzoņa, kad pagriež uz priekšu un atpakaļu stūri.

Man bija identiska problēma, bet griežot tikai uz vienu pusi. Bija jārestaurē stūres reika. Tieši 2003.g. S60.

Jā, lieki apvainoju servisu par nepaveiktu darbu. Jā nacu arī pie slēdziena reika.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti