vectra vibrē

vuciitis Reģ.: 10.08.2015

Sveiki!

Problēma ar vibrāciju pie apgriezieniem- jo straujāk (no zemākiem apgriezieniem) ber iekšā pilnu pedāli, jo lielāka vibrācija rotas un apgriezienus tur uz vietas. Divas atzīmes kuras esmu novērojis ir pie 2k un pie 3.5k, ja apgriezienus kāpina maigi, jauda palielinās un auto uzņem ātrumu kā nākas. Papildus arī ir vibrācija- braucot mierīgi ap 50km/h var sākt just nelielu, kas pakāpeniski aug lielāka pieaugot ātrumam. Jūtami sāk vibrēt 80-110, augstāk, šķiet, lēnām pazūd palielinot ātrumu vēl vairāk. Ieberot pedāli pie piem. 70km/h vibrācija ir ļoti jūtama un apgriezieni stāv uz vietas... Problēma nav visu laiku (kas ir visjocīgākais), bet pēdējā laikā paliek arvien biežāk/regulāri.

Esmu lasījis par līdzīgām problēmām, bet īsti atbildi neesmu atradis. Servisā saka, ka moš pusass, kas man jau iet uz galu, iespējams spararats, bet arī nav īsti droši. Un, protams, negribu mainīt šīs lietas īsti nezinot, vai vainu tas novērsīs, vēl jo vairāk, ka šim modelim nav diez ko viegli dabūt detaļas lietotas.

Auto: vectra c, 3.0l Dīzelis automāts

 
AutoM Reģ.: 10.05.2015
0 0 Atbildēt

Vaina domāju ir kārbā... ;) vari atbraukt pie manis varam paskatīties...;)

vuciitis Reģ.: 10.08.2015
0 0 Atbildēt

atstāj lūdzu kādu kontaktu, noteikti esmu ieinteresēts, ja vien domā, ka zini, kur vaina

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Ja vibrē, tātad auto ir dzīvs - priecājies!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti