Huawei P9 mobilais telefons, atsauksmes, tests

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kādas atsauksmes par jauno Huawei P9? Ar Leica lēcām

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 1 Atbildēt

Huawei P9 foto

Komplektā ir arī

un

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

aifõns atpūšās.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
1 0 Atbildēt

Pirmās pārdomas pat neieslēdzot. Pats pirmais iespaids pozitīvs, viss smuki nostrādāts. Pats telefons ir pasmags, smagāks par Samsung S7. Ekrāna aizsargplēve nāk līdzi, tas priecē, bet neizmantošu!

Pirmais FAIL, telefonā nav mini usb standarts - lādētājs, ir jālieto pāreja. Tas nozīmē, ka pie draugiem un kafejnīcas vairs tik viegli neuzlādēsi, vecie lādētāji arī vairs neder KPS

Nav manas mīļās vidējās Samsung pogas apakšā un gar sāniem nav attiecīgas funkcionalitātes back un lai parāda visas atvērtās programmas.

Galvenais, kāpēc es ņēmu šo telefonu ir kamera, jo daudzi šeit redzamie video ir filmētie tieši ar telefonu www.youtube.com/user/jauniauto/videos

Arī šis video

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

P9 labs. Brālis lieto un slavē. Ir zināms profesionāls fotogrāfs, kurš ar p9 uzņem TĀDUS foto ka mutē paliek vaļā. Spēj izmantot visas Leica iespējas. Par to cenu droši vien labākais pirkums. Bet pats pagaidīšu nākošo Samsung garadarbu. Pēc Note fail tam jābūt bombai.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Es arī pirms 2 nedēļām paņēmu P9. Galvenais iemesls, kāpēc izvēlējos šo - 2 SIM kartes (līdz tam lietoju 2 telefonus - privāto un darba. Bet ļoti nepatīk staigāt ar 2 raidītājiem) un laba kamera (jāfotografē apdrošināmie objekti).

Pirms tam lietoju 4 ai-fonu (apm. 9 mēnešus), vēl pirms tam - SonyEricson Xperia Neo (4 gadus). Neesmu baigais tehnoloģiju specs, bet kā vienkāršs lietotājs-vulgaris esmu ļoti apmierināts - kamera laba, nekā sarežģīta, strādā ātri, nekaras kā abi iepriekšējie, ir viss man nepieciešamais. Būtu gribējies gan mazāku izmēru, lai ērtāk kabatā turēt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti