Pēdējā laikā mašīnai stāvot izskatās, ka aizmugure piekrāmēta ar kartupeļu maisiem vai visu laiku kāds sēdētu 3 rindā. Situācija pasliktinājās pēc brauciena, kur tika izmantota 3.rinda, un pēc kura mašīna vairs nepiecēlās. Tagad braukā ar purnu gaisā + ļoti nepatīkami brauc pāri akām un lāpijumu vietām uz ceļa. Jautājums - kur Rīgā vai apkārtnē (labāk uz Vidzemes pusi) iespējams par saprātīgām naudām nomainīt aizmugures atsperes + amortizatorus un tam piederošās gumijas detaļas? Labāk vest un lai visu nomaina vienā kantorī pie reizes vai amrtizatorus samainīt pašam un vest kaut kur mainīt tik atsperes? Detaļas jau nopirktas, vajadzētu tikai normālu mehu. Kādam ir ieteikumi?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam

















