Makšķerēšana - padomi, ieteikumi un atziņas

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Šī ir diskusija ir par makšķerēšanu - ne par spiningošanu vtml.

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Kad es kļūšu par Latvijas diktatoru, tas būs trešais, ko es izdarīšu - aizliegšu makšķerēt.

Mūsdienās ir pārtikas pārprodukcija, bet izzagt valsts resursus ( makšķerēt) nu gan nav labi.

Makšķerēšanu varētu atļaut tikai hobija dēļ.

Noķēri zivi - palaid atpakaļ, vai SAMAKSĀ.

Neiet runa par ekoloģiju. Neesmu zaļais. Iet runa par dabas līdzsvaru. Praktiski nekur vairs zivju nav ( tie sīkie sūdi neskaitās), un tagad vēl ar eholotiem izķers pēdējās.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 2 Atbildēt

Tas ir tas pats, kas, ja medības taisītu no gaisa, ar siltumvizoru palīdzību, bez nekādiem nomedīto skaita ierobežojumiem.

Tas taču būtu visas mežu faunas iznīcināšana. Bet ar zivīm taču tas pats. Visi tikai ķer, bet atpakaļ neviens neko nelaiž.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Njā, interesants viedoklis. Neatbalstu.

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu - man cope tā ir iespēja būt pie dabas, klusumā..ne par ko nedomāt izvēdināt galvu..tapēc laikam vairāk patīk cope meža ezeros vai tur kur mazāk apdzīvoti krasti. Protams ir forši ar čomiem arī piem. ālandos pacopēt un iedzert. Esmu iemācījies arī atlaist ko lielāku... Bieži copēju no kajaka mazos slepenos ezeros...motorlaivu izmantoju vien tikai tad kad ziema nāk..pavelcēju ut.t...man nav 5K eholotu, bettāpat savu zivi noķeru - kā saka tavējo cits neviens nenoķers - tādas virs 7-8kg man ir kādas 5 +-///līdakas

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

tāpat forši ziemā pacopēt uz ūdām, uz butēm vismaz 1-2 x gadā..uz vimbā..vai reņģes, asarus līcī patrenkāt. tāpat salakas 1x gadā un vēdzeles paķert...mums daudz disciplīnu ir ..kaut 80 % man spinings

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

Tam, ka nav zivju - nepiekrītu...krievu laikos visur ar tīkliem kāsa kolhozi un tāpat bija zivis..tagad situācija ir laba Pierīgā vismaz - pēdējos 5 gados maliķu tīkli ir retums..ja salīdzina ar 90 to beigām. Vnk katrs gads ir savādāks, par cik visi ezeri ap Rīgu savienojas ar jūru ...tad nu arī tā migrācija ir katru gadu savādāka - ir labāki un tukšāki gadi...bet zivis ir vienmēr. Kaut kādu noslēgtu eko sistēmu varbūt var izkāst bet ne jau ar makšķeri....vnk smiekli nāk par tām bušu normām piem,...paskaties cik tīklos izkāš...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Laikam nekad mūžā neesi redzējis ezeru, kurā ir zivis.

Un Baltijas jūra vispār ir pasaules nabadzīgākā jūra.

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

skaidrs , ka mūsu jūrā ir zems sāļums un tapēc nav zivju daudzveidība...

Bet ezeros zivis ir - vnk ne jau katru dienu ķeras...ja brauc uz copi 1x mēnesī..tad izredzes nav lielas

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

pameklē facbook - čaļi juglas ezerā maijā vienā dienā 6gab 1m garas līdakas izcēla un atlaida...tāda cope jebkurā ezerā skaitītos mega.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti