Sadursmē ar iereibuša braucēja vadītu auto gājis bojā šogad pirmais motociklists 23

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 19.aprīlis 2021 18:24

Svētdien sadursmē ar iereibuša braucēja vadītu auto gājis bojā motociklists, un šis šogad ir pirmais negadījums, kad dzīvību zaudē motocikla vadītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Svētdien īsi pirms plkst.18 Līvānu novada Rudzātu pagastā notika sadursme starp motociklu "Yamaha YZF" un automašīnu "Audi A4". Sadursmes rezultātā 1979.gadā dzimušais motocikla vadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpojamajā gaisā, tika konstatēts, ka 2001.gadā dzimušais "Audi A4" vadītājs pie stūres bija sēdies 3,3 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Šogad šis ir pirmais ceļu satiksmes negadījums Latvijā, kurā bojā ir gājis motocikla vadītājs, uzsvēra Kursīte. Jāatceras, ka motocikls, salīdzinot ar automašīnu, ceļu satiksmē pārvietojas ātrāk un līdz ar to ir grūtāk pamanāms citiem satiksmes dalībniekiem, atgādina VP. Likumsargi visus ceļu satiksmes dalībniekus aicina būt atbildīgiem, piesardzīgiem, kā arī iecietīgiem un atcerēties par savstarpēju cieņu arī uz ceļa.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 12 cilvēki un viens gājis bojā, aģentūra LETA uzzināja VP Sabiedrisko attiecību nodaļā.

 
23 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
grūtāk pamanāms 19.aprīlis 2021 19:23
12 1 Atbildēt

tas alkāns, kas brauca ar 3+ probķiem paurī, nepamanītu ka viņu izvālē balts zirgs, motociklistu viņš principā nespēja redzēt.

ko ar tādiem darīt? katorgā uz kūdras purvu, jēgas no viņa nekādas tāpat nebūs.

Upss 19.aprīlis 2021 22:16
12 3 Atbildēt

Glups viš nav, bet tu gan! Nu nevar visu laiku reklamēt, it sevišķi no VP, ka mocis ir ātrāks un grūtāk pamanāms! CSN attiecas uz visiem vienādi, nevis kā uzsver amatpersona šā raksta 4.rindkopā! To, ar tām 3+ promilēm, protams, cietumā, savādāk tādus neizmācīs. Bet motociklistiem arī jābūt tolerantiem, nevis uzvesties tā, it kā visa šoseja piederētu tikai viņiem!

LMT 19.aprīlis 2021 21:18
11 6 Atbildēt

Kāds mocim ātrums?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Krievijas lielākais kravas auto ražotājs KAMAZ sācis “buksēt” 1

Ar problēmām saskaras ne tikai KAMAZ, bet arī AvtoVAZ. Smago automobiļu tehnikas ražotājs to risina, paziņojot par pāreju uz četru dienu ražošanas ciklu. Lasīt vairāk

 

Elektrisko Mercedes CLA labi pērk Eiropā, ko nevar teikt par Ķīnu

Mercedes vadība priecājas par kopējo CLA pasūtījumu skaitu, tomēr Ķīnā gaidītie panākumi izpaliek – nekas jauns Eiropas ražotājiem, it sevišķi pēdējā laikā. Lasīt vairāk

 

Eiropas tirgū pieejams pilnībā elektriskais Geely E5 1

Ķīnas autoražotājs Geely paplašina savu darbību Eiropā un gatavojas ienākt Vācijas tirgū ar diviem SUV modeļiem. Lasīt vairāk

 

Ražots Ķīnā: Ford piesaka pilnībā elektrisko Transit City (+ FOTO) 1

Ford ir paziņojis par jauno elektrisko Transit City modeli, kas tiek piedāvāts kā izmaksu ziņā izdevīgs transportlīdzeklis pilsētas vajadzībām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti