Mārtiņš Sesks rallijā "Kurzeme" finišē otrais un kļūst par Latvijas rallija čempionāta līderi - iAuto

Mārtiņš Sesks rallijā "Kurzeme" finišē otrais un kļūst par Latvijas rallija čempionāta līderi

 
Anda Treija | 9.maijs 2016 12:03

Nedēļas nogalē Liepājā risinājās Latvijas autorallija čempionāta otrais posms "Kurzeme 2016".

"LMT Autosporta Akadēmijas" pilots Mārtiņš Sesks ar stūrmani Reini Vilsonu izcīnīja otro vietu šajā rallijā - LRC3 vērtējumā. Kā arī bija ātrākais - no visiem Latvijas čempionāta ieskaitē startējušajiem priekšpiedziņas auto – kļūstot par jauno Latvijas čempionāta līderi LRC3 klasē un junioru vērtējumā.

M. Sesks savās mājās, Liepājā, bija apņēmības pilns cīnīties par uzvaru, un jau ar pirmajiem ātrumposmiem spēja uzrādīt līdera cienīgu ātrumu. Pēc pirmās dienas M. Sesks/R. Vilsons ierindojās trešajā vietā LRC3 klasē, līderim zaudējot tikai 1,65 sekundes.

Tomēr jau pirmajā dienā Mārtiņa Ford Fiesta R2 automašīnai parādījās elektronikas defekts, krietni samazinot ekipāžas tempu pāris ātrumposmos. Diemžēl defekts progresēja, un otrajā dienā automobilim vēl vairāk sāka zust jauda. Rezultātā finišu "LMT Autosporta Akadēmijas" ekipāža sasniedza otrie, klases līderim zaudējot 40 sekundes.

21. un 22. maijā uz starta redzēsim visus šī gada "LMT Autosporta Akadēmijas" sportistus. Talsos risināsies Latvijas rallija čempionāta trešais posms (startēs M. Sesks/R. Vilsons), Zviedrijas pilsētā Hēljesā savu debiju CrossKart Xtreme rallijkrosa sacīkstēs piedzīvos Latvijas ātrākā autosportiste Beate Klipa. Savukārt 333 trasē, Ropažos, startēs "LMT Autosporta Akadēmijas" skolu kartinga kauss, kur cīņā par Latvijas ātrākās skolas nosaukumu dosies 11 Latvijas mācību iestādes, kuras no "LMT Autosporta Akadēmijas" saņēmušas TK Senior klases kartingus.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektromobilitātes kursa maiņa - Stellantis noraksta vairāk nekā 22 miljardus 10

Starptautiskais autobūves koncerns Stellantis, kurā ietilpst 14 zīmoli no Eiropas un ASV, paziņojis par pamatīgiem zaudējumiem, kas radušies dažādu apstākļu dēļ, tostarp pārvērtējot virzību uz elektrisko mobilitāti. Lasīt vairāk

 

Donut “solid-state” akumulators – vai jauns izrāviens no Somijas? 11

Pēdējos gados elektroenerģijas uzkrāšanas jomā arvien biežāk tiek pieminēti tā sauktie solid-state jeb cietā elektrolīta akumulatori, kas tiek uzskatīti par iespējamu nākamo soli pēc klasiskajiem litija-jonu risinājumiem. Viens no skaļākajiem jaunajiem spēlētājiem šajā jomā ir Somijas uzņēmums Donut Lab, kas paziņojis par revolucionāra akumulatora izstrādi. Lasīt vairāk

 

Starts pirms pusgada - ko šodien piedāvā MG zīmols? (+ VIDEO) 1

MG markas automašīnas ar prezentāciju pie Rīgas Motormuzeja Latvijā parādījās tikai pagājušajā vasarā. Patlaban zīmola pārstāvis Autobrava Motors noslēdzis līgumus par vismaz 50 automašīnām. Lasīt vairāk

 

Darbu sāk jauna – Baltijā modernākā – degvielas uzpildīšanas estakāde (+ VIDEO) 1

Rīgas ostā šodien gaidāms vēl nebijis notikums – ieradīsies kuģis, kas pirmo reizi piegādās aviācijas degvielu no Amerikas Savienotajām Valstīm. Tas ir nozīmīgs solis Latvijas enerģētiskās drošības stiprināšanā, saka iesaistītas puses. Papildus tam darbu sākusi arī jauna – Baltijā modernākā –degvielas uzpildīšanas estakāde. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti