Fetels pārtrauc Hamiltona uzvaru sēriju F-1 posmu kvalifikācijās

 
Nozare.lv | 7.septembris 2013 20:14

Par Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 12.posma - Itālijas "Grand Prix" - kvalifikācijas uzvarētāju sestdien kļuva trīskārtējais pasaules čempions un pašreizējais kopvērtējuma līderis vācietis Sebastjans Fetels no "Red Bull" komandas.

Līdz ar to Fetels pārtrauca "Mercedes GP" komandas pilota Lūisa Hamiltona četru "pole-position" sēriju. Turklāt Hamiltons šoreiz nemaz nespēja kvalificēties izšķirošajai sesijai, paliekot vien 12.vietā.

Dubultuzvaru izcīnīja "Red Bull" braucēji, jo otrs labākais bija Fetela komandas biedrs Marks Vēbers, savukārt negaidīti augsto trešo vietu izcīnīja "Sauber" komandas vācu pilots Niko Hilkenbergs.

Ceturto un piekto vietu kvalifikācijā ieņēma abi "Ferrari" braucēji Felipe Masa un Fernando Alonso, kuriem sekoja "Mercedes GP" pilots Niko Rosbergs. Savukārt pirmo desmitnieku noslēdza "Toro Rosso" un "McLaren-Mercedes" piloti - septītais bija Daniels Rikjardo, kuram sekoja Serhio Peress, Džensons Batons un Žans Ēriks Verņs.

Tikmēr trešajai kvalifikācijas sesijai nespēja kvalificēties ne tikai Hamiltons, bet arī abi "Lotus" braucēji Kimi Raikonens un Romēns Grožāns, ieņemot attiecīgi 11. un 13.vietu.

Sacīkstes sāksies svētdien plkst.15 pēc Latvijas laika.

Šis ir pēdējais sezonas posms, kas notiek Eiropā.

Pēc šosezon aizvadītiem 11 posmiem čempionāta kopvērtējuma līderis ar 197 punktiem ir Fetels, otrajā pozīcijā ir Alonso, kuram 151 punkts, bet trešo vietu ieņem Hamiltons ar 139 punktiem.

Savukārt Konstruktoru kausā pārliecinoša līdere ar 312 punktiem ir "Red Bull", kurai ar 235 punktiem seko "Mercedes", bet "Ferrari" ir 218 punkti.

Šosezon 19 posmu garumā sacenšas 11 komandas (par vienu mazāk nekā pagājušajā sezonā) un 22 braucēji, no kuriem pieci ir sacīkšu debitanti.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Sodīts bargi - Par traģiskas avārijas izraisīšanu bijušajam "Radio SWH" radošajam direktoram Rukeram piespriež septiņus gadus cietumā 43

Par traģiska ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, reibumā bēgot no policijas, bijušajam " Radio SWH" radošajam direktoram Ilgvaram Rukeram piespriesti septiņi gadi cietumā, noskaidroja aģentūra LETA. Lasīt vairāk

 

Kas notiek elektroauto tirgū?

Elektrisko automašīnu pārdošanas rādītāji pēdējo desmit gadu laikā ir piedzīvojuši strauju pieaugumu, pat neskatoties uz to, ka inflācijas dēļ ir būtiski pieaugušas litija jonu akumulatoru pakešu izmaksas, kas ir paaugstinājušas arī pašu transportlīdzekļu cenu. Globālās tendences liecina, ka dabai draudzīgās automašīnas savu popularitāti tikai nostiprina. Lasīt vairāk

 

Par traģiskas avārijas izraisīšanu alkohola reibumā plāno sodu 6400 -3 100 000 eiro apmērā 11

Par traģiskas avārijas izraisīšanu alkohola reibumā nākotnē līdzās pamatsodam plānots obligāti noteikt arī nauda sodu, un tā amplitūda varētu būt no 6200 eiro līdz pat 3,1 miljonam eiro. Lasīt vairāk

 

Kāpēc kaislīgākie CUPRA fani vēl nealkst pēc elektrības ? (+VIDEO) 5

Kāpēc jaudas vienmēr par maz, to vaicājām CUPRA Tribe spilgtākajiem aktīvistiem, kuri mierpilnu zirgspēku vietā meklē vēl vairāk jaudas un vēl vairāk kaisles. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti