Hamiltons apsūdz Rosbergu centības trūkumā - iAuto

Hamiltons apsūdz Rosbergu centības trūkumā

 

Foto: f1fanatic.co.uk

Nozare.lv | 16.aprīlis 2015 7:06

Pašreizējais pasaules čempions Pirmajā formulā (F-1) brits Lūiss Hamiltons no "Mercedes" vienības apsūdzējis savu komandas biedru vācieti Niko Rosbergu centības trūkumā.

Kā zināms, pēc iepriekšējā nedēļas nogalē aizvadītā sezonas trešā pasaules čempionāta posma Rosbergs apsūdzēja Hamiltonu tīšā viņa kavēšanā, kas ietekmējis sacensību rezultātu.

Sacensības noslēdzās ar Hamiltona uzvaru, kuram sekoja Rosbergs un "Ferrari" braucējs vācietis Sebastjans Fetels.

"Ja man būtu labs ātrums un es būtu otrajā vietā, es censtos panākt priekšā braucošo un viņu apsteigt. Tās ir sacīkstes," pauda Hamiltons. "Tomēr Rosbergs necentās. Kolēģi "Mercedes" komandā teica, ka, iespējams, viņš arī otrajā vietā juties gana komfortabli. Atzinu, ka tā ir atšķirība starp mums abiem."

"Es vienmēr gribu uzvarēt. Šādā situācijā būtu darījis visu iespējamo, lai apdzītu konkurentu. Tomēr Rosbergs nebija gana ātrs," uzsvēra Hamiltons.

Čempionāta kopvērtējumā pēc trim etapiem līderis ar 68 punktiem ir Hamiltons, viņam ar attiecīgi 55 un 51 punktu seko Fetels un Rosbergs, ceturto vietu ar 30 punktiem saglabājis pieredzējušais brazīlietis Felipe Masa no "Williams", bet pie 24 punktiem ticis soms Kimi Reikenens ("Ferrari").

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 19 posmu garumā. Sākotnēji bija plānoti 20 etapi, tomēr jau sezonas gaitā tika atceltas vasarā gaidāmās sacīkstes Vācijā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto: Vai jauna automašīna tikai par 275 EUR mēnesī ir mīts, kādas ir reālās izmaksas 3.daļa (+ PĒTĪJUMS)

Ir pagājis krietns laiks kopš iAuto publicēti raksti par Honda CR-V uzturēšanas izmaksām. Tagad publicējam lasītāja pieredzes stāsta 3.daļu un lasām arī 2. un 1. daļu. Lasīt vairāk

 

Audi ir paplašinājis Audi Q3 dzinēju klāstu, piedāvājot jaunu un jaudīgāku dīzeļdzinēju 9

Audi Q3 un Q3 Sportback Vācijas tirgū pieejams 193 Zs jaudīgs TDI dīzeļdzinējs, kas vēlāk varētu parādīties arī citu valstu tirgos. Lasīt vairāk

 

Kādēļ vilcienos nav drošības jostu? 4

Automašīnās, autobusos un lidmašīnās drošības jostas ir, taču, kādēļ to nav vilcienos? Lasīt vairāk

 

Latvijā pieaug degvielas cenas (+ VIDEO) 2

Spriedze Tuvajos Austrumos satricinājusi pasaules naftas tirgus. Bažas par iespējamiem piegāžu traucējumiem šajās dienās strauji paaugstinājušas naftas cenu biržās. Tas ietekmējis arī degvielas cenas Latvijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti