Hamiltonam ceturtais "pole-position" šīs sezonas F-1 kvalifikācijas sacensībās

 
Nozare.lv | 19.aprīlis 2015 11:29

Pašreizējais čempions Lūiss Hamiltons no "Mercedes" komandas sestdien uzvarēja arī Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas ceturtā posma, kas risināsies Bahreinā, kvalifikācijas sacensībās.

Kvalifikācijā labākajā mēģinājumā Hamiltons trasi veica minūtē un 32,571 sekundē, par 0,411 sekundēm apsteidzot vācieti Sebastjanu Fetelu no "Ferrari" vienības.

Hamiltons uzvarējis visās četrās šīs sezonas F-1 kvalifikācijas sacensībās, bet tieši Bahreinā viņš šādu panākumu guvis pirmoreiz karjerā.

Līdz ar to tikai trešais bija otrs "Mercedes" braucējs Niko Rosbergs no Vācijas, kurš atpalika 0,558 sekundes. Ceturtais bija "Ferrari" somu braucējs Kimi Reikenens, kuram sekoja "Williams" duets Valteri Botass un Felipe Masa.

Savukārt labākais no pārējiem bija "Red Bull" austrāliešu pilots Daniels Rikjardo, kurš guva septīto starta pozīciju.

Kā zināms, braucieni Bahreinā notiek karstos laika apstākļos, kas atkal var ļaut "Ferrari" komandai nopietni iesaistīties cīņā ar iepriekšējā sezonā neapturamajiem "Mercedes" braucējiem.

Sacīkstes svētdien sāksies plkst.17.30 pēc Latvijas laika.

Kā zināms, sezonas pirmajā etapā Austrālijā dubultuzvaru guva "Mercedes" piloti Hamiltons un Rosbergs, bet trešais finišēja Fetels. Savukārt otrajā posmā Malaizijā ātrākais bija Fetels, apsteidzot abus "Mercedes" braucējus. Tomēr pagājušajā svētdienā triumfu atkal izcīnīja Hamiltons, atkal aiz sevis atstājot Rosbergu un Fetelu.

Čempionāta kopvērtējumā pēc trim etapiem līderis ar 68 punktiem ir Hamiltons, viņam ar attiecīgi 55 un 51 punktu seko Fetels un Rosbergs, ceturto vietu ar 30 punktiem ieņem pieredzējušais Masa, bet pie 24 punktiem ticis Reikenens.

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 19 posmu garumā. Sākotnēji bija plānoti 20 etapi, tomēr jau sezonas gaitā tika atceltas vasarā gaidāmās sacīkstes Vācijā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)

Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 2, noliktavā izcēlies plašs ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Lasīt vairāk

 

Cik tālu ir lietus noteku un stāvvietas būvniecības darbi Mūzikas ielā Jūrmalā? Jau no 2025 novembra (+ VIDEO) 1

Darbi jau notiek no vismaz 2025. gada 10. novembra, beidzot būs lietus notekas Strēlnieku prospektā. Lasīt vairāk

 

Bez skārienekrāna un audio iekārtas - jaunuzņēmums piedāvā elektrisku pikapu par nepilniem 22 000 eiro 12

ASV jaunuzņēmums Slate, kuru atbalsta arī Amazon dibinātājs Džefs Bezoss, paziņojis par savu pirmo elektrisko pikapu Slate Truck. Tā sākumcena būs 24 950 ASV dolāru, bet uz tās pašas platformas veidotā SUV versija maksās no 29 950 dolāriem. Lasīt vairāk

 

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO) 4

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti