Rosbergs ātrākais abos Lielbritānijas "Grand Prix" treniņos

 
Nozare.lv | 4.jūlijs 2015 10:10

Vācu pilots Niko Rosbergs no "Mercedes" komandas piektdien uzrādīja ātrāko apļa laiku gan pirmajā, gan otrajā Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas devītā posma - Lielbritānijas "Grand Prix" - treniņbraucienā.

Rosbergs otrajā treniņā apli veica minūtē un 34,155 sekundēs, par 0,347 sekundēm apsteidzot "Ferrari" komandas pilotu somu Kimi Raikonenu, bet par 0,367 sekundēm esot ātrākam nekā cits "Ferrari" pilots četrkārtējais pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels.

Ceturtajā vietā ierindojās Rosberga komandas biedrs brits Lūiss Hamiltons, bet uzreiz aiz viņa palika divi "Red Bull" piloti - krievs Daniils Kvjats un austrālietis Daniels Rikjardo.

Kā ziņots, pirmajā treniņā Rosbergs apli veica vienā minūtē un 34,274 sekundēs, par 0,070 sekundēm apsteidzot savu komandas biedru britu Lūisu Hamiltonu, kurš ir pašreizējais pasaules čempions.

Tikmēr trešo laiku uzrādīja talantīgais "Toro Rosso" braucējs Makss Verstapens no Nīderlandes, kuram sekoja Raikonens un komandas biedrs spānis Karloss Sainss. Pirmo sešinieku tikmēr noslēdza Fetels.

Sestdien treniņbraucieni noslēgsies ar trešo sesiju, kā arī tiks aizvadīta kvalifikācija. Savukārt sacensības gaidāmas svētdien plkst.15 pēc Latvijas laika.

Čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem līderis ar 169 punktiem ir Hamiltons, kuram ar attiecīgi 159 un 120 punktiem seko Rosbergs un Fetels.

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 19 posmu garumā. Sākotnēji bija plānoti 20 posmi, tomēr jau sezonas gaitā tika atceltas vasarā gaidāmās sacīkstes Vācijā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vācijā karstums deformē autobāņus 2

2026. gada vasaras karstuma vilnis Vācijā radījis bojājumus vairākām automaģistrālēm, īpaši vecākajos betona seguma posmos. Lasīt vairāk

 

Aprakts smiltīs: Vācijā atrod labi saglabājušos Otrā pasaules kara tanku (+ FOTO) 5

Vācijas Nordholcas jūras aviācijas bāzes teritorijā būvdarbu laikā tika atrasts Otrā pasaules kara pašgājējartilērijas lielgabals StuG III, kas vairāk nekā 80 gadus bija aprakts smilšainajā augsnē. Lasīt vairāk

 

Ventspils šosejas malā ilgstoši stāv pamests auto; kas noticis? (+ FOTO) 13

Ventspils šosejas malā, netālu no Ķemeriem ilgstoši stāv pamests un jau daļēji izdemolēts "Seat Altea". Lasīt vairāk

 

Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO) 16

"Rail Baltica" joprojām ir viens no Eiropas Savienības stratēģiski svarīgākajiem infrastruktūras projektiem, taču jau tagad ir skaidrs – ar Eiropas naudu vien tā pabeigšanai nepietiks. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti