Rosbergs uzrāda ātrāko apļa laiku Spānijas "GP" otrajā treniņā - iAuto

Rosbergs uzrāda ātrāko apļa laiku Spānijas "GP" otrajā treniņā

 

Foto: Twitter

Nozare.lv | 13.maijs 2016 19:29

Šosezon visos četros posmos uzvarējušais vācietis Niko Rosbergs no "Mercedes" vienības piektdien bija ātrākais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas piektā posma - Spānijas "Grand Prix" - otrajā treniņbraucienu sesijā.

Rosbergs Barselonas trases apli veica minūtē un 23,922 sekundēs, par 0,254 sekundēm apsteidzot somu Kimi Reikenenu no "Ferrari" komandas.

Trešais bija iepriekšējo divu sezonu čempions Lūiss Hamiltons, kurš savam komandas biedram Rosbergam zaudēja 0,719 sekundes.

Ceturtais bija "Ferrari" vācu pilots, četrkārtējais pasaules čempions Sebastjans Fetels, kurš bija lēnāks par vairāk nekā sekundi, piekto ātrāko laiku uzrādīja "Toro Rosso" spāņu braucējs Karloss Sainss juniors, bet pirmo sešinieku noslēdza "Red Bull" pilots Daniels Rikjardo no Austrālijas.

Kā vēstīts, treniņbraucienu pirmajā sesijā ātrākais bija Fetels, kurš apli veica vienā minūtē un 23,951 sekundē, kamēr Reikenens viņam piekāpās par 0,138 sekundēm. Rosbergs bija trešais, Fetelam zaudējot nedaudz vairāk kā pussekundi, bet ceturtais ātrākais bija Hamiltons. Pirmo sešinieku noslēdza Rikjardo un Makss Verstapens no Nīderlandes, kurš šajā nedēļā debitē "Red Bull" vienībā.

Kā zināms, "Red Bull" veikusi izmaiņas komandas sastāvā, piesaistot Verstapenu, kura vietā "Toro Rosso" vienībā tagad brauc līdzšinējais "Red Bull" pilots Daniils Kvjats. Atgriežoties pie "Toro Rosso" komandas spēkrata stūres, Kvjats pirmajā sesijā bija 12.ātrākais, bet otrajā uzrādīja 15.rezultātu.

Sestdien notiks vēl viens treniņš un arī kvalifikācija, kamēr pašas sacīkstes būs svētdien.

Sezonas kopvērtējumā līderis pēc četriem posmiem ar maksimālo 100 punktu skaitu ir Rosbergs, viņam ar 57 punktiem seko Hamiltons, bet pie 43 punktiem ticis Reikenens.

Ceturtais ar 36 punktiem ir Rikjardo, par trim punktiem mazāk ir Fetelam, bet 32 punktus guvis Masa.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 15

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO) 1

Tikai pāris mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes mobilitātes izstādē Minhenē arī Rīgā tika izrādīts jaunās paaudzes elektromobilis BMW iX3. Tas radīts uz jaunās Neue Klasse jeb jaunā klase platformas, un ir pirmais sērijveida modelis, kas pārstāv BMW jauno dizaina valodu. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti