Biķernieku trasē notiks Latvijas drifta sezonas atklāšana - iAuto

Biķernieku trasē notiks Latvijas drifta sezonas atklāšana

 

Foto: Publicitātes foto

Elīna Berķe | 5.maijs 2014 15:30

Sestdien, 10. maijā Biķernieku trasē notiks Latvijas drifta čempionāta atklāšana, kur vienā dienā norisināsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PRO drifta čempionāta posmi un Latvijas drifta kausa 1.posms.

Šoreiz cīņas solās būt īpaši sīvas, jo uz starta Pro klasē redzēsim jaunus dalībniekus no Latvijas, kas no ProAm klases pārgājuši uz Pro, piemēram, Kristapu Sapalu, Raivi Graudiņu, Ingemāru Jēkabsonu, tāpat uz starta redzēsim Elviju Ķezi, kurš atrādīs savu jauno drifta auto, protams arī Ivo Cīruli, Oskaru Brediku, Raimondu Tihanovu u.c. jau labi pazīstamus Latvijas drifterus.

Foto: Publicitātes foto

Tāpat arī uz starta izies vismaz 12 Igaunijas braucēji, kas jau ir pieteikušies sacensībām- redzēsim gan Igaunijas pirmā posma uzvarētāju Harold Valdma, gan Latvijas skatītāju vienu no favorītiem Henri Puhmas, kurš tomēr ir palicis pie sava Audi Coupe un ir gatavs priecēt skatītājus ar agresīvām sānslīdēm. Dalību sacensībām ir pieteikuši jau 5 Lietuvas Pro drifteri, un protams, Latvijas drifta kausa ieskaite Street un ProAm klasēs, kur ir sagaidāms ļoti liels dalībnieku skaits.

Kā papildus stimulu organizatori Latvijas PRO drifta čempionāta „RIGA CHALLENGE 2014” (šī gada Latvijas PRO drifta čempionāta nosaukums) dalībniekiem izsludinājuši Latvijas driftā vēl neredzētas naudas balvas. Katrā posmā pirmo trīs vietu īpašnieki savā starpā sadalīs 1000 eiro. Tāpat jaunums būs auto piedevu STP piedāvātā skatītāju simpātiju balvu – 500 eiro tiks tam braucējam, par kuru sacensību laikā skatītāji būs atdevuši visvairāk balsu, tātad šoreiz maza teikšana būs arī skatītājiem.

Foto: Publicitātes foto

9. maijā trasē tiks aizvadīti pirms sacensību oficiālie treniņi, kas notiks no 15:00-19:00, ieejas maksa skatītājiem 2 EUR.

Sacensības 10. maijā tiks atklātas 15:00, un tās skatītāji varēs vērot gan no tribīnēm, gan no dalībnieku parka. Bet skatītājiem ieeja būs vaļā jau no 11:00. Skatītājus aicinām apmeklēt arī Street un ProAM kvalifikācijas braucienus, jo pēc sacensību atklāšanas uzreiz sāksies kvalifikācijas braucieni PRO, tad Street tandēmi TOP 16, ProAM tandēmi top 16 un PRO tandēmu braucieni.

Pēc pasākuma, lieliska iespēja tikties ar visiem sportistiem bārā Just, kur lieliskā gaisotnē tiks svinēta Latvijas drifta sezonas atklāšana 2014.

Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Putins atklāj, kādā gadījumā uzbrukums Rietumiem nenotiks; Krievija šo karu nesāka (+ VIDEO) 8

Krievijas diktators Vladimirs Putins ikgadējā jautājumu un atbilžu sesijā piektdien sniedza atbildes uz vairākiem šobrīd aktuāliem jautājumiem. Lasīt vairāk

 

Uzlabotajā krustojumā pie Spice-Depo ir arī jauns un nebijis sastrēgums, kurš nedrīkstētu būt 4.DAĻA (+ VIDEO) 29

iAuto.lv turpina pētīt jaunizbūvētā satiksmes mezgla risinājumus, kam vajadzētu samazināt sastrēgumus. Taču - vai tā ir? Lasīt vairāk

 

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 28

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti