Sadursme un tehnisks defekts Reinim Nitišam liedz Hokenheimas pusfinālu

 
RA Events | 8.maijs 2016 7:45

Šodien ar divām kvalifikācijas kārtām Hokenheimā turpinājās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta otrais posms.

Tehniski neveiksmīga diena izvērtās jēkabpilietim Reinim Nitišam. Dienas pirmajā kvalifikācijā Nitišs pēc sadursmes spiests izstāties, bet otrajā kvalifikācijā – sajūga defekta dēļ startā noslāpa viņa auto. Četru kvalifikāciju kopvērtējumā Nitišs ierindojās 13. vietā, kas liedz iekļūt Hokenheimas pusfinālā. Sacensības noslēgsies rīt, kad paredzēti finālbraucieni.

Arī sacensību otrā diena norisinājās siltos un saulainos laika apstākļos, tomēr pretēji cerētajam Reiņa Nitiša rezultāts šodien nebija pietiekams, lai nosargātu pirmajā sacensību dienā iekrāto pārsvaru un šķietami drošo vietu pusfinālā. Trešās kvalifikācijas kopvērtējumā Nitišs ierindojās 18. vietā, bet ceturtajā – 15. vietā, ar ko bija nepietiekami, lai kvalificētos pusfinālam.

“Rallijkross ir kontaktu sports, un šodien sadursmes ar konkurentiem man maksāja dārgi – trešajā kvalifikācijā pēc kontaktcīņas ar Kevinu Eriksonu mašīnai tika sabojāts stūres mehānisms, un man brauciens beidzās, nesasniedzot finiša karogu.

Līdz noslēdzošajai kvalifikācijai Hokenheimā bija neierasti maz laika, tomēr ALL-INKL.com Münnich Motorsport paveica varenu darbu un sagatavoja auto startam. Diemžēl, tikai stāvot uz starta, parādījās sajūga defekts, ko novērst vairs nebija iespējams. Tā rezultātā, auto brauciena startā noslāpa, un atgūt iekavēto man šoreiz nebija pa spēkam.

Sacensību pirmā diena pierādīja, ka Seat Ibiza RX sevī slēpj lielu potenciālu. Mēs strādājam pareizā virzienā, lai nākotnē spētu cīnīties par daudz augstākām pozīcijām, taču divas neveiksmes vienā nedēļas nogalē šobrīd vēl nevaram atļauties!” sacensību izskaņā stāsta Reinis Nitišs.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 20

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

Kā Indija izglāba britu motociklu leģendu "Royal Enfield"

“Royal Enfield” ir pasaulē vecākais motociklu zīmols, kas kopš 1901. gadā nav pārtraucis motociklu ražošanu. Lai arī marka ir dibināta Apvienotajā Karalistē, bet nu jau lielākā daļa “Royal Enfield” vēstures ir saistīta ar Indiju. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu 5

iAuto.lv pārliecinās par jaunākajām degvielas cenām, kas diezgan būtiski nokritušās zem divu eiro atzīmes. Lasīt vairāk

 

Amatpersonas apsekos nogāzušos vēja turbīnu Dienvidkurzemes novadā 31

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS) pirmdien kopā ar AS "Sadales tīkls" un Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem dosies uz Bunkas pagastu Dienvidkurzemes novadā, kur svētdien nogāzās vēja turbīna, aģentūru LETA informēja ministrijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti