“LMT Autosporta Akadēmijai” trīs nozīmīgas debijas vienā nedēļas nogalē

 

Foto: Publicitātes attēls

Jana Kralliša | 20.maijs 2016 8:32

Šī nedēļas nogale ļoti aktīva būs “LMT Autosporta Akadēmijas” sportistiem – tiks aizvadītas pirmās “LMT Autosporta Akadēmijas skolu kartingu kausa” sacensības, Beate Klipa debitēs Ziemeļeiropas (NEZ) kroskartu čempionātā, bet Mārtiņš Sesks / Reinis Vilsons rallijā “Talsi” startēs ar Peugeot 208 R2 automašīnu.

Nozīmīgākais nedēļas pasākums noteikti būs “ProKart” kartingu seriāla pirmais posms Ropažos. Tieši ar šīm sacensībām tiks dots starts jaunizveidotajam “LMT Autosporta Akadēmijas skolu kartingu kausa” seriālam. Aprīlī 11 Latvijas skolām tika piešķirti īsti sporta kartingi startam “ProKart” seriālā “TK Senior” klasē, un kopš tā laika skolas aizvadījušas gan individuālos, gan kopējos treniņus. Būs ļoti interesanti sestdien, 21. maijā, uzzināt, kura šobrīd ir Latvijas ātrākā skola.

Atgādinām, ka pirmajā “LMT Autosporta Akadēmijas skolu kartingu kausa” sezonā piedalās Malnavas tehnikums, Daugavpils Būvniecības tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Rīgas Tehniskā koledža, Jelgavas Amatu vidusskola, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība, Liepājas Valsts tehnikums, Priekuļu tehnikums, Smiltenes tehnikums un E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

Nozīmīga nedēļas nogale priekšā arī “LMT Autosporta Akadēmijas” sportistei, divkārtējai Latvijas čempionei autokrosā Beatei Klipai. Jauniete šogad nolēmusi startēt spēcīgajā Ziemeļeiropas (NEZ) kroskartu čempionātā, turklāt jaudīgākajā “CrossKart Extreme” klasē. Sezonas pirmais starts – šo sestdien un svētdien leģendārajā Hēljesas (Zviedrija) rallijkrosa trasē, kur notiek arī pasaules rallijkrosa čempionāta posms. Sacensībām pieteikušies vairāk nekā 30 braucēju ātrākajā “CrossKart Extreme” klasē, un tik lielā konkurencē Beate nav startējusi vēl nekad dzīvē.

Pirms sezonas Beates bagijs piedzīvojis gan tehniskas, gan vizuālas izmaiņas. No 600 kub.cm motora, kāds tiek izmantots Latvijas autokrosa čempionātā, bagijs ticis pie jaudīgāka 750 kub.cm dzinēja. Tam uzstādīta asfalta piekare un, protams, rallijkrosa sacīkstēm atbilstošas riepas. Tāpat auto ticis pie jauna dizaina, uzsverot ģenerālsponsoru “Latvijas Mobilais Telefons”, sponsoru “Samsung Galaxy S7” un Beates individuālos atbalstītājus “MRK Serviss” un “Reģionālais Drošības serviss”.

Nozīmīga šī nedēļas nogale būs arī “LMT Autosporta Akadēmijas” rallija ekipāžai Mārtiņš Sesks / Reinis Vilsons. Uz sestdien un svētdien notiekošo ralliju “Talsi” ekipāža dodas Latvijas rallija čempionāta līderu statusā. Uz Talsu ralliju ekipāža tikusi pie jaunākas un jaudīgākas tehnikas – Peugeot 208 R2. Jāatzīmē, ka šī Peugeot automašīna “LMT Autosporta Akadēmijai” nebūt nav sveša – pērn “300 Lakes Rally” sacensībās ar to startēja komandas ekipāža Toms Lielkājis / Toms Pirktiņš, bet šogad rallijā “Sarma” to stūrēja pagājušā gada “LMT Autosporta Akadēmijas” vadošais pilots Emīls Blūms.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen jaunums Ķīnai – robusts SUV par 10 000 eiro zem JETTA karoga

Volkswagen nācis klajā ar vēl vienu jaunumu - JETTA X Concept, kas pasvītro cenu ziņā pieejamās markas nozīmi Ķīnas tirgū un iezīmē tuvāko nākotni, kas paredz četrus jaunus modeļus ar JETTA zīmolu. Lasīt vairāk

 

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO) 7

Pirmais Lexus RZ iznāca pirms trim gadiem, tāpēc šis ir tā saucamais "feislifts". Tas ir liels premium krosovers pazīstamā Lexus RX izmērā. Bet tālāk līdzība ar benzīna hibrīdu beidzas. Lasīt vairāk

 

Ķīnai un Eiropai: Land Rover Freelander atgriežas jaunā veidolā (+ FOTO) 5

Jaunais Freelander 8 top sadarbojoties Chery un Jaguar Land Rover zīmoliem, turklāt tagad tas būs moderns, elektrificēts transportlīdzeklis, kas vairāk piemērots pilsētvidei. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti