Reinim Nitišam starts finālā un 5. vieta Francijā

 

Foto: REINISNITISS.COM

RA Events | 4.septembris 2016 20:57

Šodien Francijas pilsētā Loeakā noslēdzās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posms Bretagne World RX of France.

31 dalībnieka konkurencē Supercar kvalifikāciju kopvērtējumā Reinis Nitišs ierindojās vienpadsmitajā pozīcijā un iekļuva sacensību pusfinālā, kur finišu sasniedza trešajā vietā, kvalificējoties pirmajam finālbraucienam 2016. gada sezonā! Tajā jēkabpilietis finiša līniju šķērsoja piektais.

Mainīgi laika apstākļi šodien radīja papildu intrigu braucējiem un skatītājiem. Dienas pirmajā braucienā (trešajā kvalifikācijā) Nitišs ierindojās 15. pozīcijā, bet jau mazliet žūstošā trasē ceturto kvalifikācijas kārtu noslēdza ar piekto ātrāko laiku, tādējādi izcīnot 11. vietu kopvērtējumā un iespēju startēt pusfinālā. Pirmā pusfināla pēdējā aplī Nitišam izdevās apsteigt Matiasu Ekstremu un ar trešo rezultātu kvalificēties finālbraucienam, kura startā pieredzētais auto dzinēja apgriezienu kritums liedza pakāpties augstāk par piekto vietu.

“Mums izdevās atrast optimālus regulējumus mainīgajiem laika apstākļiem un ar stabilu sniegumu spēju izcīnīt vietu pusfinālā. Rallijkrosa dinamiskā vide un "lielās likmes" pusfinālā izrādījās liktenīgas vairākiem sportistiem, taču, izvairoties no problēmsituācijām, nodrošināju vietu finālā.

Šīs ir emocijas, kuras bija nedaudz piemirsušās. Paldies visai komandai par darbu, par sadarbību un pašatdevi. Šis ir lielisks rezultāts, kas dos jaunu enerģijas lādiņu nākamajām sacensībām.

Tagad jāgatavojas Barselonas posmam, kurā startēšu ar savu agrāko auto Olsbergs MSE komandas sastāvā!" pēc sacensībām prieku neslēpj jēkabpilietis Reinis Nitišs.

Tikmēr otrs latviešu braucējs Jānis Baumanis trešajā kvalifikācijas kārtā uzrādīja 13. rezultātu, bet pēdējā braucienā tehnisku problēmu dēļ nestartēja. Sacensību kopvērtējumā Baumanim 26. vieta.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Aprakts smiltīs: Vācijā atrod labi saglabājušos Otrā pasaules kara tanku (+ FOTO) 4

Vācijas Nordholcas jūras aviācijas bāzes teritorijā būvdarbu laikā tika atrasts Otrā pasaules kara pašgājējartilērijas lielgabals StuG III, kas vairāk nekā 80 gadus bija atrakts smilšainajā augsnē. Lasīt vairāk

 

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti