Jūrmalas kartinga komanda triumfē pielijušajā 333 trasē

Foto: Publicitātes attēls

Jūrmala/ Papa’s SK | 30.augusts 2018 10:20

25. augustā, Ropažos, “333 kartinga trasē” tika aizvadīts Latvijas kartinga čempionāta un ProKart kausa priekšpēdējais, 4. posms.

Uz sacensībām bija ieradušies vairāk nekā 200 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un arī Skandināvijas, lai noskaidrotu ātrākos kartinga braucējus dažādās vecuma un kartingu klasēs. “Jūrmala/Papa’s Sacīkšu” komandas sportisti Valters Zviedris, Ernests Veismanis un Ričards Šubeckis pielijušajā 333 trasē neatstāja konkurentiem nekādas cerības, nodemonstrēja savu pārākumu lietus laikā, svinot uzvaras katrs savā kategorijā. Tas jūrmalniekiem nodrošināja uzvaru komandu ieskaitē šajā posmā un arī, pirms sezonas noslēdzošā posma, izvirzīšanos pirmajā vietā komandu ieskaitē sezonas kopvērtējumā, saite uz rezultātiem šeit: https://drive.google.com/file/d/1MZr7OEXTo0S6k4lJK604wNMiJxHP_quD/view

Kvalifikācijas un priekšfināla braucieni norisinājās sausos laika apstākļos un mūsu komandas sportisti tajos uzrādīja labus un savām spējām un tehnikai atbilstošus rezultātus. Sākoties finālbraucieniem, sāka smidzināt lietus, kurš pakāpeniski trasi padarīja slapju un slidenu. Tas nāca tikai par labu mūsu komandas pilotiem. Finālbraucienā, startējot no 7.vietas, skaistu uzvaru savā visātrākajā “RM DD2” klasē svinēja Ernests Veismanis un arī Valters Zviedris, kurš pārliecinoši uzvarēja prestižajā “RM Senior” ieskaitē. Jāpiebilst, ka Valteram šajās sacensībās gan “Pole Position”, gan uzvaras visos dienas braucienos un ātrākais aplis katrā no tiem. Arī Ričards Šubeckis “DD2” klasē finišēja pirmais un ar šo uzvaru jau vienu posmu pirms sezonas beigām sev ir nodrošinājis Latvijas “Pro Kart Kausa” uzvarētāja titulu. Prieks arī par Artūra Bondara iegūto otro vietu “RM Senior” ieskaitē. Nedaudz neveiksmīgāk braukšana slapjā trasē sanāca komandas jaunākajam pilotam Robertam Purmalim – sagriešanās un finišs sasniegts vien 16.vietā, divdesmit trīs “Micro Max” braucēju konkurencē. Arī komandas pieredzējušākais sportists - Uldis Timaks, kurš startē “RM DD2 Masters” ieskaitē, sportistiem vecumā virs 32 gadiem, neatrada pareizo regulējumu un ātrumu slapjajai trasei un pēc cerīgās otrās vietas kvalifikācijā un priekšfinālā, finālu noslēdza tikai 6.vietā, piecpadsmit sportistu konkurencē. Vairāk informācijas par Latvijas čempionāta sacensībām un to rezultātus var atrast šeit: http://www.prokart.lv/lv/races-120553/2018

Nākamās sacensības Jūrmalas sportistiem paredzētas jau šonedēļ 01.09.2018. jaunajā “Lange” kartodromā, netālu no Tartu pilsētas, Igaunijā, kur norisināsies šī gada lielākās kartinga sacensības Igaunijā – “Rotax Nordic Challenge” trešais, noslēdzošais posms. Dalību pieteikuši vairāk nekā 100 sportisti no 10 valstīm. Brauciet un atbalstiet klātienē! Informācija: http://rotax.ee/en/calendar/268-rotax-nordic-challenge-2018.html. Savukārt pēdējais un izšķirošais Latvijas kartinga čempionāta sezonas noslēguma posms vēl priekšā – tas septembra beigās norisināsies Jelgavā, kartodromā “Rullītis”.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jaguar uzlabojis krosoveru E-Pace (+ FOTO)

2021.modeļu gadam Jaguar sagatavojis uzlabotu E-Pace, kas līdztekus svaigākam izskatam tiek pie jaudīgākiem dīzeļdzinējiem un jaunas multimediju sistēmas. Lasīt vairāk

 

iAuto nofilmē sadragāto Dienvidu tilta barjeru, kurā dažas stundas vēlāk ietriecas Subaru vadītāja (+ VIDEO) 29

Uz Dienvidu tilta nobrauktuves, kas ved uz Valdlaučiem avarējis Subaru markas automobilis. Automašīna ietriekusies salauztajā drošības barjerā, kas, šķiet, tieši tādā pat izskatā bijusi arī 2019.gada novembrī. Lasīt vairāk

 

Elektroauto izvēle - kas ir mīts un, kas patiesība? 28

Atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem: par elektroauto piemērotību ģimenei, ziemai un braukšanai uz laukiem. Lasīt vairāk

 

BMW 4.sērijas jaunā paaudze piedzīvojusi Latvijas pirmizrādi (+ VIDEO) 10

Ar enerģisku gaismu un dūmu priekšnesumu sestdien, 24. oktobrī, pie tirdzniecības centra Spice tika atklāts provokatīvais, izteiksmīgais un mūsdienīgais BMW 4. sērijas Coupé. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti