Jūrmalas kartinga komanda izcīna uzvaru 2018. gada Latvijas kartinga čempionātā - iAuto

Jūrmalas kartinga komanda izcīna uzvaru 2018. gada Latvijas kartinga čempionātā

 

Foto: Aigars Zviedris

Aigars Zviedris | 6.oktobris 2018 11:35

29. septembrī Jelgavas kartodromā “Rullītis” tika aizvadīts šī gada Latvijas kartinga čempionāta noslēdzošais, piektais posms. Uz sacensībām bija ieradies rekordliels dalībnieku skaits, vairāk nekā 200 sportisti no 9 valstīm.

“Jūrmala/ Papa’s Sacīkšu Komanda”, kuru pārstāv Jūrmalas sportisti Ernests Veismanis, Valters Zviedris, Ričards Šubeckis, kā arī Artūrs Bondars un Roberts Purmalis, ir izcīnījusi Latvijas čempiona titulu komandu ieskaitē. Jūrmalas komanda sezonas kopvērtējumā iekrājusi 513 punktus, tai seko “Team Victoria” no Ropažiem ar 470 punktiem un “MRG Racing” no Baldones ar 446 punktiem. 

Arī individuālajās ieskaitēs Jūrmalas komandas sportistiem šīs sacensības un arī 2018.gads ir bijis ļoti veiksmīgs. Valters Zviedris izcīnīja uzvaru Latvijas čempionāta ieskaitē šajās sacensībās un arī sezonas kopvērtējumā, kļūstot par Latvijas čempionu jau piekto reizi savā 12 gadus ilgajā sportista karjerā. Jāpiebilst, ka Valters šo valsts čempiona titulu izcīna jau ceturto gadu pēc kārtas – divas reizes Junioru ieskaitē, sportistiem līdz 15.gadiem un tagad arī divus gadus pēc kārtas pieaugušo sportistu konkurencē. Jūrmalas komandas sportisti Valters Zviedris, Ričards Šubeckis un Artūrs Bondars aizņēma visu goda pjedestālu prestižajā “RM Senior” klases ieskaitē. Artūrs Bondars sezonas kopvērtējumā ticis pie bronzas godalgas Latvijas čempionātā. Savukārt Ričards Šubeckis, kurš Jelgavā startēja divas klasēs: “RM Senior” un arī sev ierastajā “DD2“klasē, jau pirms šī noslēdzošā posma bija izcīnījis pirmo vietu Latvijas “ProKart” kausa sezonas kopvērtējumā.

Arī Ernests Veismanis, Jelgavā uzrādīja  cienījamu sniegumu un visātrākajā “RM DD2” klasē izcīnīja 7. vietu gan šajās sacensībās, gan šī gada Latvijas čempionāta kopvērtējumā. Komandas jaunākais sportists Roberts Purmalis sezonas kopvērtējumā izcīnījis trešo vietu Latvijas čempionātā, “RM Micro Max” klasē, kurā startē bērni vecumā no 6 līdz 9 gadiem. Šie panākumi arī ļāvuši Jūrmalas pilsētas komandai, jau otro reizi tās pastāvēšanas vēsturē, kļūt par Latvijas čempioniem! Vairāk par Latvijas kartinga čempionāta noslēdzošo posmu šeit: http://www.prokart.lv/lv/open-news:472660 Rezultāti atrodami šeit: https://drive.google.com/file/d/1BZAntjgevFwiM1smz6JL7Xtd2Roe4KIF/view

Jau nākamajā pirmdienā, pēc šīm sacīkstēm Valters Zviedris “Botniaring” trasē, Somijā veica savus pirmos testus karjerā, ar starptautiskajiem FIA noteikumiem atbilstošo, “Formula 4” automašīnu. Testu diena izvērtās ļoti veiksmīga, un Valters jau no otrā treniņa stabili uzrādīja otro līdz trešo ātrāko apļa laiku no septiņiem uz testiem uzaicinātajiem braucējiem. Valters tikai par 0,5 sekundēm aplī atpalika no jau sezonu ar F4 startējušā soma M.Laitalas un par 0,3 sekundēm no šveicieša G.Saucy, kurš šogad visu gadu startējis Eiropā spēcīgākajā - Itālijas F4 čempionātā. Jāpiebilst, ka šveicietis sezonas laikā ir izcīnījis divas uzvaras kvalifikācijā – “Pole Position”.

Pateicoties šim lieliskajam testu dienas rezultātam, Valters ir saņēmis uzaicinājumu SMP komandas sastāvā startēt Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionāta noslēdzošajā posmā, kurš no 20. līdz 21.oktobrim norisināsies Asenes trasē, Holandē. Vairāk par SMP NEZ F4 čempionātu var lasīt šeit: http://smpf4championship.com/drivers/

 Šobrīd aktīvi meklējam atbalstītājus, kuri varētu palīdzēt segt šo sacensību izmaksas. Lai gan piedāvājums finansiāli ļoti pievilcīgs, par 60% zemāks nekā standarta cena, kuru maksā šī brīža čempionāta dalībnieki, nepieciešamā summa startiem šādā līmenī ir gana prāva. Tādēļ, ja ir vēlme un iespējas, palīdzēt ziedojumu vai jebkādā citā veidā, lūdzu kontaktējieties ar komandu pa tālruni +371 29275010. Kontaktinformācija un informācija par ziedojumu iespējām atrodama arī: http://www.valterszviedris.com/sponsorship/. Pretī dosim visu iespējamo reklāmas laukumu uz F4 automašīnas, kura jau gaida Valteru, kā arī pieminēšanu visos mūsu sociālo mēdiju portālos un publikācijās.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 7

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 2

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Starptautiskā operācijā aptur Ukrainā bāzētu telefonkrāpnieku tīklu; par izkrāpto pirka luksusa auto (+ VIDEO) 2

Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO) 5

Notverts kāds Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš aplīmējis auto ar simbolu “Z” burta formā. Vainīgo izdevies atklāt, lielā mērā pateicoties apzinīgam pilsonim, kurš par notikušo ne tikai nekavējoties ziņoja policijai, bet arī palīdzēja sagādāt pierādījumus. Taču liels bija viņa izbrīns, kad pēc lietas izskatīšanas vaicājot, kādu sodu Krievijas agresijas atbalstītājs saņēmis, policija atteicās to izpaust. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti