DRIFTA Festivālam Daugavpilī reģistrējušies jau 60 dalībnieku (+ VIDEO)

Elīna Berķe | 14.jūlijs 2020 15:11

Ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils Sporta pārvaldes atbalstu 25.jūlijā, jau astoto reizi drifts notiks Daugavpilī. Sportisti atgriezīsies kartodromā „Blāzma”, kuras ir vienas no gaidītākajām sacensībām katru gadu, kopš drifts notiek Daugavpilī.

24.jūlijā tiks aizvadīti oficiālie treniņi un Latvijas drifta kausa Street klases automašīnu pulcēšanās Vienības laukumā 20:00 vakarā, bet 25. jūlijā Daugavpilī notiks Liqui Moly Latvijas drifta kausa 2.posms un Igaunijas drifta kausa 3.posms.

Latvijas drifta kauss Daugavpilī aizvadīs 2.posmu,  pirmais posms tika aizvadīts Biķerniekos, spraigs, ar agresīvām cīņām ne tikai Semi Pro klasē ,bet arī Street klasē, cīņas paspilgtinās Igauņu braucēji, kuri arī aizvadīs Daugavpilī savus oficiālos posmus, un Lietuviešu braucēji.

Jāpiezīmē, ka  tieši Daugavpilī, sacensības beidzot būs iespēja apmeklēt arī skatītājiem. Protams, ierobežotam skaitam, balstoties uz valstī Covid-19 noteiktajiem noteikumiem. Beidzot braucējiem būs iespēja braukt ne tikai priekš sevis , bet arī priecēt skatītājus ar sporta automašīnu rūkoņu un daudz dūmiem. Nav noslēpums, ka tieši Daugavpils trases konfigurācija ir veidota tā, lai skatītājus priecētu ar daudz dūmiem,kas ir šī sporta veida neatņemama sastāvdaļa.

Kopā uz starta solās iziet vairāk kā 70 dalībnieki, organizatori aicina sacensībām pietiekties arī jaunos censoņus no Latgales novada, jo street klasē savus spēkus var iemēģināt jebkurš braucējs, un tagad, kad sacensības notiek tik tuvu mājām, tiek dota vēl nebijusi iespēja pamēģināt spēkus šajā autosporta disciplīnā.

Šogad sadarbībā ar Daugavpils Domi un Daugavpils Sporta Pārvaldi tika rasts risinājums, ka atkal varēs aplūkot drifta automašīnas Vienības laukumā, piektdienas vakarā no 20:00. Parādē piedalīsies Street klases automašīnas ar derīgu TA.

Daugavpilī šogad nebūs atvērtais dalībnieku parks, bet pēc sacensībām visiem būs iespēja apmeklēt dalībnieku parku, aplūkot drifta automašīnas klātienē un satikt sportistus.

Sacensību oficiālie treniņi risināsies piektdienā, 24. jūlijā visas dienas garumā. Sestdien, 25. jūlijā, treniņi sāksies jau no paša rīta, bet sacensību atklāšana noteikta uz 14:30, kam sekos tandēmu sesijas. Organizatori aicina līdzjutējus droši ierasties sacensībās jau sestdienas dienas pirmajā pusē, ieeja skatītājiem būs atvērta no 09:00

Papildus informācija skatītajiem: Sacensību apmeklētājiem pie ieejas tiks veikta attālinātā ķermeņa temperatūras mērīšana, var tikt atteikta ieeja sacensībās, ja temperatūra ir lielāka par 37,5. Lūdzam ievērot 2m distanci, ja nevariet ievērot 2m distanci no citiem apmeklētājiem vērojot drifta sacensības, obligāti jālieto sejas maskas. Sacensības tiek rīkotas balstoties uz visiem valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem infekcijas izplatīšanas ierobežošanai.

Biļetes iepriekš pārdošana nopērkamas ierobežotā daudzumā, visās biļešu servisa kasēs un Circle K, pieaugušajiem 10,80 EUR, bērniem 5,40 EUR (10-16 g.v.) , biļetes sacensību dienā būs iespējams iegādāties, ja netiks pārsniegts noteiktais apmeklētāju skaits valstī, pasākumu apmeklēšanā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Auto union šodien (15.08) līdz 18.00 pie Brīvības pieminekļa (+ VIDEO) 1

Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk

Degvielas cenas Latvijā: litrā nav starp augstākajām ES, bet pret ienākumu līmeni - dārga (+ VIDEO) 3

Degvielas cenas Latvijā pēdējā laikā augušas, taču cik dārga degviela pie mums ir salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm? Atšķirības ir ievērojamas. Skatoties tikai uz cenu par litru, Latvija nebūt nav starp dārgākajām valstīm. Taču aina būtiski mainās, ja degvielas cenu salīdzina ar iedzīvotāju ienākumu līmeni. Lasīt vairāk

Iznīcinātāji notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu; apdraudējums beidzies (+ VIDEO) 2

Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)

Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti