Četrkārtējais F-1 pasaules čempions Fetels noslēgs karjeru šīs sezonas beigās

 

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com/F1

Nozare.lv | 29.jūlijs 2022 8:16

Četrkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions vācietis Sebastians Fetels noslēgs savu karjeru līdz ar šīs sezonas beigām, ceturtdien vietnē "Instagram" paziņoja pats pilots.

Fetels publicēja paziņojumu pirms nedēļas nogalē gaidāmā Ungārijas "Grand Prix", kas notiks Budapeštā.

"Es mīlu šo sportu un tas bija manas dzīves centrā kopš es sevi atceros, taču man ir dzīve arī ārpus trases," paziņojumā teica pilots. "Paralēli sacīkstēm esmu arī izveidojis ģimeni, kurai es mīlu būt blakus. Man ir arī citas intereses ārpus Pirmās formulas."

Viņš norādīja, ka sacīkšu dēļ viņam nācies pavadīt daudz laika prom no ģimenes. "Mani mērķi ir mainījušies no vēlmes uzvarēt sacīkstēs uz vēlēšanos redzēt savus bērnus uzaugam, palīdzēt viņiem, kad tas ir nepieciešams. Bērni ir mūsu nākotne," piebilda vācietis.

Fetels izcīnīja savus četrus titulus pēc kārtas kopā ar "Red Bull" vienību no 2010. gada līdz 2013.gadam. Pēc tam viņš pievienojās "Ferrari", bet pēdējās divas sezonas Vācijas pilots pārstāvēja "Aston Martin" komandu.

Šosezon atlikuši vēl desmit posmi, un pašlaik Fetels ar 15 izcīnītiem punktiem kopvērtējumā ieņem 14. vietu.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 3

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti