Gerharda braukšanas kultūras epopeja turpinās; Straujuma pārliecināta, ka turpmāk cienīs citus (+ video) - iAuto

Gerharda braukšanas kultūras epopeja turpinās; Straujuma pārliecināta, ka turpmāk cienīs citus (+ video) 8

 
Nozare.lv | 11.jūnijs 2015 7:19

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pauž pārliecību, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK), kurš svētdien uzbrauca kādai sievietei, turpmāk, vadot automašīnu, cienīs citus.

Straujuma cietušajai sievietei vēl labu veselību un ātru atlabšanu, pavēstīja premjerministres preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Tāpat valdības vadītāja izsaka pārliecību, ka ministrs turpmāk pie stūres brauks ar vislielāko uzmanību un cieņu pret citiem.

Jau ziņots, ka Gerhards svētdien, 7.jūnijā, Vecrīgā ar automašīnu uzbraucis uz kādas sievietes kājas. Sieviete tobrīd piedalījusies kristīgā pasākumā Pils laukumā pie Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcas.

Ministrs skaidroja, ka esot braucis no savas dzīvesvietas pa vienīgo pieejamo ceļu, bet to aizšķērsojusi cilvēku grupa. Mēģinot apbraukt cilvēku grupu, viņš sastapies ar neapmierinātību, tāpēc apturējis automašīnu un iesaistījies vārdu apmaiņā ar pasākuma dalībniekiem. No viņiem arī uzzinājis, ka ir traumējis kādu no dalībniecēm.

Cita versija ir Latvijas Romas katoļu baznīcai, kas uzskata, ka ministrs ir izrādījis neiecietību, turklāt pa Pils laukumu ar automašīnu pārvietojies lielā ātrumā. Pasākuma dalībnieki esot sastapušies ar neiecietīgu attieksmi no ministra puses, kurš tā vietā, lai palūgtu cilvēkiem pašķirties un palaist automašīnu, lēnām ripinājis to cauri pūlim. Raksts šeit >>>

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
boliks 11.jūnijs 2015 11:12
9 0 Atbildēt

Civilizētā valstī ministrs būtu atkāpies.

LMT 11.jūnijs 2015 10:50
7 0 Atbildēt

Gerhard, atkāpies!

lasītājs 12.jūnijs 2015 9:49
6 0 Atbildēt

tipisks gadījums kad indivīda vēlmes stāv pāri sabidrībai. Redzot "aizņemto laukumu", auto varēja novietot citur un pēdējos 30m līdz dzīvoklim doties kājām, bet nē! "es gribu" un man pienākas". tas no sērijas "iedod civēkam varu un redzēsi viņa dabu".. Un kā var uzbraukt uz kājas nemanot to? Tātad apzināti braucis pūlī iekšā, lēni un mērķtiecīgi - "paies taču nost, kur tad liksies".

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Audi ir paplašinājis Audi Q3 dzinēju klāstu, piedāvājot jaunu un jaudīgāku dīzeļdzinēju 3

Audi Q3 un Q3 Sportback Vācijas tirgū pieejams 193 Zs jaudīgs TDI dīzeļdzinējs, kas vēlāk varētu parādīties arī citu valstu tirgos. Lasīt vairāk

 

ASV Jūras spēki plāno drīzumā pavadīt kuģus caur Hormuzu 1

ASV Jūras spēki gatavojas pavadīt kuģus caur Hormuza šaurumu, tiklīdz tas būs saprātīgi, piektdien paziņojis ASV enerģētikas ministrs Kriss Raits. Lasīt vairāk

 

LPG investē 10 miljonus, lai Rīgas ostā varētu apkalpot tankkuģus ar sašķidrināto propāna gāzi (+ VIDEO) 6

Latvijas enerģētikas nozarē vēsturiski pamatā tikusi izmantota Krievijas izcelsmes propāna gāze, ko piegādāja pa dzelzceļu. Mēģinājumos aizstāt šo agresorvalsts produktu bija jāatrisina būtiski loģistikas un infrastruktūras jautājumi. Lasīt vairāk

 

Porsche SUV flagmanis tomēr nebūs elektrisks 16

Porsche ir mainījis plānus attiecībā uz topošo SUV modeļu līnijas flagmani, ko iepriekš bija pieteicis kā pilnībā elektrisku transportlīdzekli. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti