Jaunais gads bez "Nippon Auto" 1

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 21.janvāris 2021 14:54

Automobiļu pārdošanas centrs Nippon Auto pērnā gada nogalē pārtraucis savu darbību, Honda automobiļu pārdošanas un apkalpošanas pilnvaras nododot uzņēmumam AS WESS Select.

Lūk, arī Nippon Auto paziņojums:

Cienījamie SIA “Nippon Auto” klienti!

Pateicamies jums par ilggadējo sadarbību un Nippon Auto komandai izrādīto uzticību!

Turpmāk Jūsu esošo HONDA automobiļu tehnisko apkalpošanu, kā arī jaunu un mazlietotu HONDA automobiļu pārdošanu īstenos oficiālais Honda dīleris AS WESS Select.

Klienti, kas ir glabājuši sezonas riepas pie SIA “Nippon Auto”, ir laipni aicināti nodod tās glabāšanā AS WESS Select, kas nodrošinās riepu uzglabāšanu līdz vasaras sezonai BEZ MAKSAS.

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Suntazi 21.janvāris 2021 16:22
7 0 Atbildēt

karma?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Krievijā savulaik prestižā marka Volga atgriežas ar diviem modeļiem (+ FOTO) 3

2026. gadā Volga zīmols atgriežas apritē ar diviem modeļiem: Volga K50 un Volga C50. Lasīt vairāk

 

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts (+ VIDEO) 2

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts. Lasīt vairāk

 

BMW pārveido Minhenes rūpnīcu un gatavojas i3 ražošanai (+ FOTO) 4

Pilnībā elektriskais i3 uz konveijera stāsies 2026. gada augustā. Lasīt vairāk

 

Jaunais Audi RS 5 liks zemei rībēt (+ VIDEO) 6

Ikviens jauns Audi RS modelis liek zemei nodrebēt, taču nesen prezentētais RS5 jaunizlaidums ir jauns lēciens vispārāko Audi attīstībā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti