„Bandītu" Opel Insignia ar 370 ZS (+ foto) 7

Foto: Irmscher

iAutolv | 22.septembris 2015 12:09

Vācu tūninga kompānija Irmscher kopā ar "Opel" dīleri "Köstner" sagatavojuši pārbūves piedāvājumu "Insignia Sports Tourer OPC", kas gada beigās kļūs pieejams kā Imscher īpašais modelis "is3 Bandit" vai uzlabojumu komplekts "Insignia" universālam.

"Insignia Sports Tourer OPC" izskats pārveidots, izmantojot jauna dizaina priekšējo buferi, kam ir lielāki gaisa pievadi un apakšmalā piestiprināts spliteris. Komplektā iekļautas virsbūves sliekšņu uzlikas, difuzors un dekoratīvās uzlīmes, kā arī neliels aizmugures spoileris un ekskluzīvi 20 collu riteņu diski ar 235/55 izmēra riepām.

"OPC" universāla 2,8 litru V6 325 ZS (435 Nm) standarta motoram uzstādīta jaudīgāka turbīna un starpdzesētājs, nomainīta ieplūdes un izplūdes sistēma, bet jaudai, kas tagad pieaugusi līdz 370 Zs un 600 Nm atbilstoši noregulēta piekare.

"Irmscher" atklāj, ka Insignia is3 Bandit no vietas līdz simtam paātrinās 5,9 sekundēs un informē, ka pārbūves komplekts maksās 10 000 eiro. Ja klients izvēlēsies pirkt jaunu un jau pārbūvētu automobili, jārēķinās ar 60 000 eiro lielām izmaksām.

Foto: Irmscher

Foto: Irmscher

Foto: Irmscher

Foto: Irmscher

Populārākie komentāri

7 Lasīt visus komentārus →
3 8 Atbildēt

Drīzāk jau nabagbandītu vāģis!

3 1 Atbildēt

nu tad ņem to leišu "ekspertu vāģi" no braļukas Geštauta

2 0 Atbildēt

Teetis nopirka???:))

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Iesūdz tiesā – Mercedes-AMG salonā var apdedzināties 2

Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk

Sabiedroto iznīcinātāji Rugāju pagastā notrieca Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu

Šorīt agri no rīta Krievijas elektromagnētiskās karadarbības dēļ Latvijas gaisa telpā bija ielidojis ārvalstu lidrobots. Gaisa apdraudējums bija spēkā pusstundu, jo īsi pēc ziņas par Latvijas gaisa telpā fiksēto objektu, sabiedroto iznīcinātāji dronu notrieca Balvu novadā netālu no Rugāju pagasta, Boževas ezera apkārtnē. Lasīt vairāk

Minivens vai grand limuzīns? Pirmais brauciens ar jauno Mercedes VLE (+ VIDEO) 2

Pārmaiņu vēji pūš arī plašajā Mercedes - Benz pasaulē. TV Autoziņas dodas uz Bilbao, lai iepazītos ar jaunāko elektrisko luksusa minivenu. Dažās komplektācijās VLE pilnā masa pat pārsniegs 3,5 tonnas, kamdēļ tā vadīšanai būs nepieciešama C1 kategorijas vadītāja apliecība. Lasīt vairāk

Pārāk spožas gaismas: Tesla ASV atsauks vairāk nekā 20 000 elektroauto 12

Tesla ASV jāatsauc 20 349 elektroauto, kam būs jāsaved kārtībā lukturi, lai tie atbilstu normatīvos noteiktajām prasībām. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti