Atskats uz auto ražošanas spilgtākajām tendencēm 100 gados (+ video) 10

 
iAuto | 31.janvāris 2016 14:38

100 gadi ir daudz, lai varētu izdarīt secinājumus un novērtēt attīstību. Nenoliedzami attīstība ir bijusi milzīga, bet ir arī divējādi vērtējamas lietas.

Pirmkārt jau dizains. Agrāk tas ir bijis spilgtāks, varbūt pat provokatīvāks. Grūti iedomāties garlaicīgākus auto par mūsdienu spēkratiem.

Otrkārt, mēs tikai cenšamies atgriezties uz auto industrijas pirmsākumiem, kad ar vārdu automobilis saprata tieši elektroauto!

Kādi ir Tavi vērtējumi par autobūves 100 gadiem? Raksti komentāros!

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Janozaurs 3.februāris 2016 8:16
2 0 Atbildēt
Janozaurs 31.janvāris 2016 17:31
2 1 Atbildēt

60.tajos bija vislsbākie.

Pēc tam pārgāja uz kvadratish, praktish,gut....

Janozaurs 31.janvāris 2016 18:55
2 1 Atbildēt

Žēl, ka sākot ar 80.ajiem gadiem rādīti ir netipiskie auto. Porshe, hibrīds, tad tesla....

Kā piemērs - vajadzēja 80.- vw passats kvadrātainais vai audi 100....

Citādi negodīgi sanāk- pirmie parastie autiņi, pēc tam nāk autiņi, kurus nepirka pelēkā masa.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Auto kļūst sarežģītāki, kas prasa no servisa darbiniekiem atbilstošas prasmes (+ VIDEO) 4

“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk

 

Nepilni 160 000 eiro: 730 Zs jaudīgais Ford F-150 Raptor R arī Eiropas pircējiem 13

Jaudīgais amerikāņu pikaps ar V8 motoru no 2027. gada tiek solīts arī Eiropas valstu pircējiem. Lasīt vairāk

 

Jaunā ASCOD 2 "Hunter" kājnieku kaujas mašīna ir klāt! Kas tajā ir "Ražots Latvijā"? (+ VIDEO) 2

Jaunā kājnieku kaujas mašīna ASCOD 2 "Hunter" ir klāt! Kas tajā ir no Latvijas un cik daudz to būs NBS rīcībā? Ekskluzīva intervija ar GDELS-SBS rīkotājdirektoru Alehandro Peidžu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti