Pamestais, miljonus vērtais "Ferrari Enzo" joprojām turpat (+ foto)

 

Foto: Publicitātes foto

iAuto | 9.februāris 2016 14:53

"Ferrari Enzo" ir ļoti rets un ļoti vērtīgs sporta auto, kas savulaik tika saražots vien 399 vienībās, tādēļ ir grūti iedomāties, ka kāds no šiem dārgajiem spēkratiem vada savas dienas kaut kur “sētmalē" jau piecus gadus.

Par šo automobili mediji rakstījuši vairākkārt un, ja var ticēt publikācijām, tad 2011.gadā to Dubaijas lidostā pametis kāds britu pavalstnieks, kas nevēlējies maksāt piespriesto sodu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu. Īpašnieks no valsts izbraucis, bet auto palicis lidostas stāvvietā. 20 mēnešus vēlāk automašīna pārvesta uz policijas stāvlaukumu, kur tā pamazām pārklājās putekļiem (sk. attēlu).

Pa to laiku atklājies, ka "Enzo" figurē kā pierādījums kādā krimināllietā par zagtajiem automobiļiem, tādēļ atkrīt arī iespēja par tālāku pārdošanu, kas sākumā tika izskatīts kā viens no variantiem.

Šobrīd vērtīgais spēkrats uzglabājas slēgtā telpā, lai pasargātu to no laika apstākļu ietekmes. Lai gan interese par automašīnu esot liela un kāds amerikānis pat piedāvājis 1,6 miljonus dolāru, pārdod to nebūs iespējams, kamēr nav pabeigta izmeklēšana.   

 

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vācijā karstums deformē autobāņus

2026. gada vasaras karstuma vilnis Vācijā radījis bojājumus vairākām automaģistrālēm, īpaši vecākajos betona seguma posmos. Lasīt vairāk

 

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 35

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 2

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti