Meksika "Volkswagen" piemēro 8,9 miljonu dolāru naudassodu

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 17.februāris 2016 9:04

Meksikas varasiestādes pirmdien Vācijas autobūves koncernam "Volkswagen" piemēroja 8,9 miljonu ASV dolāru (7,9 miljonu eiro) naudassodu par vairāk nekā 45 000 automašīnu pārdošanu bez kaitīgo izmešu un trokšņu līmeņu atbilstības sertifikātiem.

Visas šīs automašīnas ir 2016.gada modeļi un ietver "Volkswagen", "Audi", SEAT, "Porsche" un "Bentley" zīmolus, norāda Brazīlijas prokuratūras birojs, kas atbildīgs par vides aizsardzību.

Šis naudassods seko decembrī īstenotai izmeklēšanai "Volkswagen" Meksikas birojā Pueblas štatā.

Papildus šim naudassodam prokuratūra arī norāda, ka Vides ministrija joprojām izmeklē to, vai Meksikā pārdotās "Volkswagen" automašīnas tikušas aprīkotas ar kaitīgo izmešu falsificēšanas programmatūru.

"Volkswagen" septembra beigās izraisīja globālu skandālu, kad uzņēmums atzina, ka pasaulē līdz pat 11 miljoniem automašīnu aprīkoti ar konkrētu dīzeļdzinēju tipu, kuriem uzstādīta kaitīgo izmešu falsificēšanas programmatūra.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Ne viens vien - autovadītāja nepamana, ka brauc pa pretējo joslu (+ FOTO) 7

Jūrmalā, braucot pa Dubultu prospektu virzienā uz Sloku, iAuto.lv sastop autovadītāju, kurš nav pamanījis, ka šī ir vienvirziena iela. Diemžēl šī nav vienīgā autovadītāja, kurš kļūdās Mellužu un Strēlnieku prospektu sazarojumā. Lasīt vairāk

Pārāk spožas gaismas: Tesla ASV atsauks vairāk nekā 20 000 elektroauto 11

Tesla ASV jāatsauc 20 349 elektroauto, kam būs jāsaved kārtībā lukturi, lai tie atbilstu normatīvos noteiktajām prasībām. Lasīt vairāk

Neste vairs neinformēs par degvielas cenām savā mājaslapā 23

Degvielas tirgotājs Neste paziņojis, ka informācija par degvielas cenām vairs centrāli netiek nodrošināta un publicēta mājaslapā. Lasīt vairāk

Rīgā, 11. novembra krastmalā, satiksme slēgta jau no 11. augusta (+ VIDEO) 3

Vakar Rīgas autovadītājiem ceļā nācās pavadīt ilgāku laiku, nekā ierasts. Vecrīgas apkārtnē satiksmes organizācija bija mainīta, taču informācija par to iedzīvotājus nesasniedza laikus. Pašvaldība atzīst, ka pieļauta komunikācijas kļūda. Izmaiņas saistītas ar šīs nedēļas nogalē gaidāmajām Rīgas svētku svinībām. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti