"Aston Martin" apvieno spēkus ar "Red Bull Racing"

 

Foto: Ekrānšāviņš

iAuto | 17.marts 2016 15:12

Britu presē izskanējusi intriģējoša informācija, ka sportisko automobiļu ražotājs „Aston Martin” veido tehnoloģisku aliansi ar „Red Bull Racing” F1 komandu.

Populārā izdevuma „Autocar” žurnālisti noskaidrojuši, ka „Aston Martin” ir pieaicinājuši talkā „Red Bull Racing” augsto tehnoloģiju speciālistus, lai kopīgiem spēkiem radītu „hiperkāru karali”. Ambiciozajam projektam jau ir piešķirts indekss „AM-RB 001”.

Nekādu detalizētāku informāciju ne „Aston Martin”, ne „Red Bull Racing” pagaidām nesniedz. Taču mediji ir loģiski secinājuši, ka, ja jau runa ir par hiperkāru karali, partneri acīmredzot ir nolēmuši ne jau paplunčāties vienā dīķītī ar „McLaren” un „Ferrari” sportistiem, bet gan pārspēt tādus 1500 zirgu „ugunsratus” kā „Koenigsegg Regera” un „Bugatti Chiron”.

No „RBR” sacīkšu arsenāla topošais „AM-RB 001” varētu iegūt inovatīvas hibrīdtehnoloģijas, tostarp, protams, arī jaudīgu kinētiskās enerģijas rekuperācijas sistēmu (KERS).

Nozares eksperti lēš, ka „Aston Martin” un „Red Bull Racing” kopīgais lolojums maksās ne mazāk kā divus miljonus eiro. 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

49% - elektroautomobiļu reģistrācijām ES straujš kāpums 8

Martā Eiropas Savienībā tika reģistrēti 234 532 jauni elektroauto, kas ir par 48,9 % vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn. Arī visā pirmajā ceturksnī bateriju elektroauto uzrādīja ievērojamu pieaugumu – aptuveni katrs piektais jaunais auto ES bija elektrisks. Lasīt vairāk

 

Jaunums Ķīnas tirgum: Audi iepazīstina ar AUDI E7X (+ FOTO) 8

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis Ķīnas tirgum izveidotā zīmola AUDI otro modeli – elektrisko apvidus auto E7X. Lasīt vairāk

 

Ar 40 miljonu atbalsta programmu mudinās izvēlēties elektroauto (+ VIDEO) 8

Arvien vairāk cilvēku pārsēsties uz elektroautomobiļiem un citiem videi draudzīgiem auto plānots mudināt ar īpašu atbalsta programmu 40 miljonu eiro vērtībā. Par to valdība lēma šonedēļ. Lasīt vairāk

 

Kas un kā drīkst braukt pa Ātrgaitas ceļu 18

Mums Latvijā ir pašiem savs Ātrgaitas ceļš! Tiesa, Ķekavas ātrais apvedceļš Viduslatvijas zemienes Tīreļu līdzenumu noklāj knapi 10 kilometrus garu ceļa posmu, toties tas ir ātrs un ļoti ilgi gaidīts. Sauksim to par Ķekavas Ātrgaidas (ĀtrG) ceļu, ko veido divu vārdu “ātrs” un “ilgi gaidīts” salikums! Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti