"Renault" ar diviem konceptiem – "Sandero" F1 stilā un "Duster" ar vinču (+ foto)

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 10.novembris 2016 12:55

Pašlaik notiekošajā Sanpaulu (Brazīlija) motoršovā Francijas autobūves kompānija "Renault" demonstrē divus konceptus, kas izgatavoti uz divu populāru modeļu – hečbeka "Sandero" un apvidnieka "Duster" bāzes.

Sportiskā hečbeka "Sandero Grand Prix" pamatā ir Latīņamerikas tirgū pieejamā "Sandero" jaudīgā modifikācija "RS", kas aprīkota ar 150 Zs stipru divlitru benzīna motoru un agresīvāka veidola aerodinamikas elementiem, kuru noformējumam izmantotas "Renault" Pirmās formulas komandai raksturīgās krāsas. Komplektu papildina melni riteņu diski un tonēti lukturi priekšā un aizmugurē.

"Duster Extreme", kas no standarta versijas atšķiras ar augstāku klīrensu un speciālām apvidus riepām,  saņēmis jaunu priekšējo un aizmugurējo bamperi, piekares elementu aizsargus, LED gaismas lustru uz jumta, šnorkeli-gaisa pievadu drošākai ūdens šķēršļu pārvarēšanai, vinču un buksēšanas cilpas. Ekstrēmais „Duster” komplektēts ar pilnpiedziņu un divu litru benzīna motoru.

"Renault" neplāno šādu modeļu ražošanu, taču atsevišķi risinājumi nākotnē varētu tikt izmantoti arī konveijera produkcijai kā aksesuāri no papildaprīkojuma katalogiem.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Rīgas svētku laikā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā un Vecrīgā; veidojas sastrēgumi (+ FOTO) 5

Rīgas dzimšanas dienas svinību laikā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā un Vecrīgā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā. Lasīt vairāk

Latvijā radīta bezpilota platforma armijas vajadzībām (+ VIDEO) 1

Ģeopolitiskajos satricinājumos arvien lielāka nozīme ir katrā valstī radītām tehnoloģijām drošības, civilās aizsardzības un kritiskās infrastruktūras vajadzībām. Ātru pāreju no pētniecības un testa modeļiem līdz praktiski dzīvē ieviešamiem risinājumiem var panākt, ja zinātne un industrijas cieši sadarbojas. Lasīt vairāk

BMW uzsāk elektriskā i3 sērijveida ražošanu (+ FOTO) 9

Vācijas autobūves uzņēmums BMW savā Minhenes rūpnīcā šonedēļ uzsācis jaunās paaudzes i3 sērijveida ražošanu. Lasīt vairāk

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū 3

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti