Bentley izstrādājis divus īpašos modeļus Krievijas tirgum (+ foto) - iAuto

Bentley izstrādājis divus īpašos modeļus Krievijas tirgum (+ foto) 6

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 9.decembris 2016 6:20

Britu luksusa automobiļu ražotājs Bentley kopā ar tūninga kompāniju Mulliner izveidojis kupejas Continental GT un sedana Flying Spur W12 versijas, kas paredzētas Krievijas tirgum.

Kupeja Kobra Edition II, kas izveidota uz Bentley Continental GT V8 S bāzes, tiks piedāvāta divās krāsu versijās: Onyx – ar melnas metāliskas krāsas virsbūvi un Granite – ar pelēkmelnas metāliskas krāsas virsbūvi. Abos gadījumos virsbūves apakšējo malu grezno sarkanas krāsas sliekšņu uzlikas, bet salonu – dekoratīvie panei no sarkana pulēta alumīnija un sēdekļi ar sarkanas ādas izšuvumu, kas atgādina kobras “kapuci”.

Savukārt sedans Bentley Flying Spur W12 pieejams trīs krāsu kombinācijās: sudraba ar tumši pelēku (Moonbeam over Tungsten), ceriņkrāsa ar tumši violetu (Pale Velvet over Black Velvet) un safīra ar tumši zilu (Pale Sapphire over Black Sapphire).

Novembra beigās Bentley jau pieteica divas kupejas un kabrioleta Continental GT īpašās versijas, kas paredzētas Krievijas tirgum.

Par Silverfox un Magenta Edition nosauktajā sērijā ir tikai septiņi eksemplāri: trīs Continental GT V8 S kupejas Silverfox versijā, trīs Continental GT V8 kupejas un viens kabriolets versijā Magenta. 

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Experc 9.decembris 2016 11:59
8 0 Atbildēt

izskatās jau labi. Man patīk divkrāsu auto. Krieviem jau nav stila un gaumes izjūta, varēja netērēties. Uzlīmēt uz kapota ļeņina vai putina ģīmetni un auto izķertu, bet tādus tiešām, jātaisa divus.

cirks 9.decembris 2016 9:11
6 1 Atbildēt

Čekistu limuzīni. Izskatās, ka būs trāpīts desmitniekā, īpaši ar tām sarkanajām līnijām.

Šķiet pavrdzinātās un apmuļķotās krievu tautas pacietības mērs nav izsmeļams!

Vaņa 9.decembris 2016 12:30
4 0 Atbildēt

nu kupeja jau bišk tā kā Pobedu arī atgādina - ja skatās no aizmugures:)

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 4

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti