"Mercedes" mazākais krosovers piedzīvo modernizāciju (+ foto)

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 9.janvāris 2017 13:55

Pašlaik notiekošajā Detroitas autoizstādē "Mercedes-Benz" prezentē sava mazākā krosovera "GLA" modernizēto modeli.

Modernizācijas procesā "GLA" ticis pie nedaudz pārveidotiem lukturiem, radiatora režģa un bamperiem, bet biksenona apgaismes tehniku priekšējos starmešos nomainījušas diodes. Arī aizmugurē tagad tiek montēti gaismas diožu lukturi, kas var darboties vairākos intensitātes līmeņos. Veiktās pārmaiņas ne vien uzlabojušas krosovera ārējo izskatu, bet atstājušas pozitīvu iespaidu uz aerodinamikas koeficientu, kas no 0,29 izmainījies uz 0,28.

"Mercedes" mazākajam krosoveram sagatavoti trīs piekares varianti: standarta, pazeminātā un paaugstinātā, kas apveltīta ar 30 mm augstāku klīrensu nekā standarta versijai.

Pircējam pieejamo opciju sarakstā varēs atrast 360 grādu apkārtnes uzraudzības sistēmu, ar ādu apvilktus sēdekļus, bagāžnieka komforta atvēršanas funkciju (pašūpojot kāju zem aizmugures bampera), automātiskās bremzēšanas sistēmu.

Motoru piedāvājums papildināts ar jaunu benzīna dzinēju, kas attīsta 184 Zs un paredzēts modifikācijai GLA220 4Matic ar pieslēdzamo pilnpiedziņu. Citu izmaiņu motoru paletē nav un "Mercedes" mazākajam krosoveram joprojām būs pieejams plašs dzinēju klāsts, sākot ar 109 Zs versijā GLA 180d un beidzot ar 381 Zs jaudīgajā "Mercedes-AMG" GLA 45 4Matic. Tikpat atšķirīgs ir arī cenu diapazons – sākot ar 28 941 eiro par GLA 180 un beidzot ar 56 852 eiro par visjaudīgāko modeli.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Izliek trīsstūri un ķer uz ātrumu: Rīgā policisti noliek netrafarēto auto zem tilta, lai pieķertu ātrumpārkāpējus (+ FOTO) 18

Aculiecinieks, kas iesūtījis attēlus ir sašutis par policijas rīcību, kas šādu metodi izmantojusi Rīgā, Krasta ielā, uz ieskriešanās joslas. Lasīt vairāk

Genesis GV90 iegūs „Rolls-Royce” stila durvis un debitēs augustā 5

Genesis jau šomēnes prezentēs savu jauno flagmaņa elektrisko krosoveru GV90, kas izcelsies ar neparastu risinājumu – aizmugurējām durvīm, kuras atveras pretējā virzienā, līdzīgi kā Rolls-Royce Cullinan un Ferrari Purosangue. Lasīt vairāk

Škoda uzsāk sava lielākā modeļa, jaunā krosovera Peaq, ražošanu (+ FOTO) 1

Škoda ir uzsākusi jaunā elektriskā krosovera Peaq sērijveida ražošanu savā galvenajā rūpnīcā Mlada Boļeslavā. Lasīt vairāk

Fotogalerija: Jaunais Subaru Uncharted (+FOTO) 3

Kaut kas ļoti pazīstams un tomēr nedaudz citādāks. Lasīt vairāk

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti