Eiropas zilie nobalso par "Fiat 124 Spider" 9

 

Foto: Ekrānšāviņš no motor.ru

iAuto | 12.janvāris 2017 6:24

Konkursa European "Gay Car of the Year" organizatori apkopojuši rezultātus – šogad par uzvarētāju kļuvis "Fiat 124 Spider".

Eiropas zilie izvēlējuši 2017.gada labāko automobili. Balsojumā piedalījās 565 cilvēki no Nīderlandes, Francijas, Vācijas un Lielbritānijas. Zināms, ka cīņā par pirmo vietu itāļu rodsters apsteidzis britu superauto "Aston Martin DB11" un itāļu sedanu "Alfa Romeo Giulia", kas ieņēmuši attiecīgi otro un trešo vietu.

Pērn šajā konkursā uzvarēja "Mazda MX-5", kas, starp citu, šī gada vinnētājam ir tuvs radinieks (abu pamatā viena platforma). 2015.gadā laurus plūca "Ford Mustang", bet gadu pirms tam - "Citroen DS3 Cabrio".

Konkurss tiek rīkots kopš 2005.gada.

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Mikus 12.janvāris 2017 8:25
3 0 Atbildēt

BMW Z3

experc 12.janvāris 2017 9:57
3 0 Atbildēt

Kāpēc ne nissan juke?

Upss 12.janvāris 2017 10:22
3 0 Atbildēt

Cik ir teikuši, tad Latvijā šie un šās pārsvarā brauc ar lexusiem...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto pirmais testa brauciens ar Latvijā tik populāro un jauno apvidus auto "Toyota RAV4" (+ VIDEO) 6

Vai tas joprojām ir tas pats uzticamais ģimenes apvidus auto, vai "Toyota RAV4" ir gājusi pārāk tālu? Jaunais "RAV4" vairs neizskatās pēc pieticīga pilsētas auto – ar 309 ZS jaudu, digitālu vadību un rekordlielu elektrisko nobraukumu. Skaidrojam, vai sestā paaudze attaisno uz to liktās cerības. Lasīt vairāk

 

ASV autobūves uzņēmumi varētu pievērsties kara tehnikas ražošanai 2

ASV valdība Donalda Trampa vadībā apsver iespēju iesaistīt lielos autobūves uzņēmumus ieroču ražošanā. Lasīt vairāk

 
 

Līdz 120 km/h - atsevišķos valsts autoceļu posmos palielina maksimāli atļauto braukšanas ātrumu 13

Atsevišķos valsts autoceļu posmos no šodienas palielinās maksimāli atļauto braukšanas ātrumu, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti