"Mercedes-Benz" prezentējis "Maybach" apvidus auto "G 650 Landaulet" (+ foto) 7

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 13.februāris 2017 10:55

Vācijas autobūves kompānija "Mercedes-Benz" iepazīstinājusi ar "Mercedes-Maybach G 650 Landaulet" – ekskluzīvu luksusa klases apvidus auto, kas tiks saražots 99 eksemplāros.

Jaunais modelis, kas izgatavots uz "G500 4×4²" bāzes, ir ļoti grezns, dārgs un komfortabls. Aizmugures sēdekļi aizgūti no S-klases "Mercedes", apgādāti ar ventilācijas, apsildes un masāžas sistēmu. Šo funkciju pārvaldes bloks iebūvēts tiem pa vidu, ieskaitot taustiņu, kas ļauj pacelt automašīnas priekšējo daļu atdalošo starpsienu un darbināt salokamo jumtu, kas paceļas vai nolaižas 20 sekunžu laikā.  

Aizmugures pasažieru rīcībā arī multimediju ekrāni, atlokāmi galdiņi un glāžu turētāji ar apsildes un dzesēšanas funkciju.  

"Maybach" apvidus auto ir līdz 3428 mm pagarināta riteņu bāze (+578 mm salīdzinājumā ar G-klasi), bet astoņu cilindru motora vietā iebūvēts V12 biturbo agregāts, kas attīsta 630 Zs jaudu un 1000 Nm griezes momentu. 100 km/h 3,3 tonnas smagais spēkrats sasniedz sešās sekundēs un varētu paātrināties līdz 250 km/h, taču elektroniskais maksimālā ātruma ierobežotājs drošības nolūkos nostrādā jau pie 180 km/h.

Pavisam plānots izgatavot 99 šādas automašīnas, kas lielāko daļu savu pircēju atradīs Tuvajos Austrumos, Ķīnā un ASV. 

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
rt 13.februāris 2017 14:45
4 1 Atbildēt

Sabojāts kubiks, nekas vairāk...

Geļiks 13.februāris 2017 20:39
1 0 Atbildēt

Ļoti dārga kartupeļu kaste

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

No 77 250 eiro - jaunais Audi A6 Allroad sasniedz pircējus (+ FOTO)

Pircēju izvēlei nodots piektās paaudzes modelis, kas pieaudzis izmēros, kļuvis vēl daudzpusīgāks, taču vēl joprojām būs pieejams ar gandrīz 300 Zs jaudīgu dīzeļdzinēju. Lasīt vairāk

 

Elektriskā M3 priekšvēstnesis – BMW parāda konceptu ar 4 elektromotoriem (+ FOTO) 15

BMW M Concept Neue Klasse piedzīvojis pasaules pirmizrādi Lemānas 24 stundu sacīkstēs, demonstrējot nākotnes BMW M modeļu dizaina virzienu un elektrisko sporta automobiļu attīstību. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW M2 būs ar xDrive pilnpiedziņu(+ VIDEO) 1

BMW M2 vienmēr bijis klasiskās piedziņas automobilis. Tomēr jau kopš pagājušā pavasara klīda runas, ka xDrive sistēma varētu iekārtoties bavāriešu kompaktā sporta auto dzīlēs. Pilnpiedziņas M2 saglabās 3,0 litru sešcilindru rindas turbomotoru ar 480 ZS jaudu, kas savienots ar M Steptronic 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Lasīt vairāk

 

Auto sadursmē ar meža dzīvnieku gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs 22

Sestdien rītausmā Latgalē automašīnas sadursmē ar meža dzīvnieku gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti