5 gados 150 nozagtu "Audi" no Leipcigas lidostas – noziedznieki no Polijas beidzot iekrīt 9

 

Foto: Ekrānšāviņš no vācu medijiem

iAuto | 9.marts 2017 7:59

Vācijas policija notvērusi noziedzniekus, kas no Leipcigas lidostas stāvvietas piecu gadu laikā nozagusi vairāk nekā 150 automašīnu. Banda no Polijas bija iecienījusi Audi, jo gandrīz visas nozagtās mašīnas pārstāv šo automobiļu zīmolu.

Vācu mediji raksta, ka 2012.gadā autozagļu banda no Polijas atklājusi Leipcigas lidostu kā ideālu „darba vietu” – tā kā stāvvietā novietoto auto īpašnieki parasti atgriezās tikai pēc pāris dienām vai pat nedēļām, darboties varēja salīdzinoši mierīgi un nozagtā automašīna pa to laiku tika nogādāta Polijā vai turpat Vācijā izjaukta detaļās.

Pierādījumi pamazām tomēr krājās (likumsargu rokās nonāca auto, kurā atrastas detaļas no 40 citām automašīnām) un šā gada februāra beigās policija saņēma informāciju, ka divi poļi, 33 un 35 gadus veci vīrieši, gatavojas kārtējam noziegumam. Lidostā tika ierīkots slēpnis un abus vīriešus pieķēra nozieguma vietā.

Policija turpina izmeklēšanu, jo pastāv aizdomas, ka bandas darbības lauks ir plašāks, bet tajā iesaistīto personu loks – lielāks.

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 9.marts 2017 9:03
14 21 Atbildēt

uzreiz skaidrs, ka tie audi pēc tam tika transportēti uz bijušajam sociālisma valstīm, Latviju ieskaitot. Jo tikai tajās fano par šo luksusa škodu.

9.50 9.marts 2017 9:41
6 0 Atbildēt

tā ir, ka slinkumā izlaižas - būtu pamainījuši lidostas, vēl šodien varētu šeptēt

onoff 9.marts 2017 10:19
2 0 Atbildēt

nokeera divus un kur paareejie 13

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā pareizi stūrēt un pie reizes arī par sēdpozīciju pie stūres (+ VIDEO) 3

Eksperts stāsta, kā pareizi jātur rokas uz stūres un kā jāieņem pareiza sēdpozīcija, savukārt iAuto.lv pievieno padomiem savu skatījumu. Lasīt vairāk

 

iAuto šogad 25 - ceturtdaļgadsimtu kopā ar Latvijas autobraucējiem + TOP zīmīgākie raksti par un ap iAuto.lv 7

Šogad, 1.jūnijā iAuto atzīmē 25 gadu jubileju. Tas ir nozīmīgs posms ne tikai portālam, bet arī visai autobraucēju kopienai, kas šo gadu laikā ir veidojusi iAuto saturu, diskusijas un identitāti. Lasīt vairāk

 

1156 Zs un uzlāde 5 minūtēs: Ķīnas zīmols Denza startē Eiropas tirgū ar diviem modeļiem 8

Ķīnas autobūves koncerna BYD luksusa zīmols Denza jau līdz šī gada beigām būs pārstāvēts vismaz 30 Eiropas valstīs. Lasīt vairāk

 

Krievijā savulaik prestižā marka Volga atgriežas ar diviem modeļiem (+ FOTO) 20

2026. gadā Volga zīmols atgriežas apritē ar diviem modeļiem: Volga K50 un Volga C50. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti