"Volvo Cars" sāks automašīnu ražošanu Indijā - iAuto

"Volvo Cars" sāks automašīnu ražošanu Indijā 6

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 18.maijs 2017 18:14

Zviedrijas autobūves uzņēmums "Volvo Cars Corp." ceturtdien paziņoja, ka šogad sāks automašīnu montāžu Indijā, tādējādi cenšoties izvērst darbību strauji pieaugošajā tirgū, kurā līdz šim kompānijai bijusi vien niecīga klātbūtne.

"Volvo Cars" norāda, ka tas sadarbosies ar kravas automašīnu ražotāju "Volvo Group", lai ražotu automobiļus tā jau esošajā rūpnīcā Hoskotē netālu no Bengalūras.

Lai arī "Volvo" nosaukums ir kopīgs, "Volvo Cars" nav "Volvo Group" sastāvā jau kopš 1999.gada, kad sākotnēji to iegādājās ASV autoražotājs "Ford", bet 2010.gadā pārņēma Ķīnas "Geely Group".

Šī darījuma finanšu informācija netiek atklāta.

Pirmais "Volvo Cars" modelis, kas tiks ražots Indijā, būs vieglais apvidus automobilis "XC90". Vēlāk ražošanā nonāks arī citi modeļi, skaidro uzņēmums.

"Volvo Cars" pērn Indijā pārdeva vien 1400 automašīnas, kas ir par 24% vairāk nekā 2015.gadā.

Indija ir piektā valsts, kurā uzņēmums ražos automašīnas pēc Zviedrijas, Beļģijas, Ķīnas un Malaizijas.

"Volvo Cars" cer 2018.gadā sākt automobiļu montāžu ASV.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
asd 18.maijs 2017 19:03
3 0 Atbildēt

Jācer, ka Indijā ražotos neļaus reğistrēt ES.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 4

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti