Atjaunotā vācu marka "Borgward" parādīs sporta auto konceptu (+ foto) 2

 

Borgward Isabella 2017.gada koncepts Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 11.septembris 2017 6:26

Uz Frankfurtes autoizstādi atjaunotā vācu marka "Borgward" ved sporta auto konceptu, kura nosaukums "Isabella" aizgūts no klasiskā 60.gadu modeļa.

Modelis "Isabella Borgward" piedāvājumā bija no 1954. līdz 1962.gadam. Astoņu gadu laikā tas tika saražots vairāk nekā 200 000 eksemplāru lielā skaitā, kļūstot par 1929.gadā dibinātās vācu kompānijas veiksmīgāko modeli. Divdurvju "Isabella" bija pieejama ar vairākiem virsbūvju tipiem, ieskaitot kupeju, kabrioletu un universālu. Par dzinējspēku tika izmantots 1,5 litru 75 Zs benzīna dzinējs, kas strādāja pārī ar četru pakāpju mehānisko pārnesumkārbu.

Neraugoties uz panākumiem ražošanas sākumā, Isabella bija lemts kļūt par Brēmenē bāzētās kompānijas pēdējo modeli (oficiāli tā bankrotēja 1961.gadā) līdz pat mūsdienām, kad pēc 54 gadu klusēšanas (darbība atsākās 2015.gadā) tā atgriežas ar Ķīnas investoru palīdzību.

Šobrīd Brēmenē top "Borgward" rūpnīca, kas ekspluatācijā tiks nodota 2018.gada sākumā. Zināms, ka pirmie modeļi, kas taps uz jaunās rūpnīcas konveijera, būs krosoveri "BX5" un "BX7".

60.gadu Isabella

 
Visi komentāri
 
viencexperc 11.septembris 2017 15:42
0 0 Atbildēt

Vajadzētu ķīniešiem pārdot tiesības uz RAF.

11.septembris 2017 18:50
0 0 Atbildēt

vienreiz prātīga doma - no kādreizējā Borgward jau arī nekas cits nebija palicis pāri kā tikai nosaukums, tā ka, es nebrīnos, ka ķīniešiem drīz pietiks arī ar to

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 14

Dīzeļa cena šodien turpina turēties savā šī gada maksimumā. Degvielas cenas 8.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR Lasīt vairāk

 

Dīzeļa cena sasniedz maksimumu. Degvielas cenas 7.4.26: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 26

Dīzeļa cena sasniegusi savu šī gada maksimālo atzīmi. Degvielas cenas 7.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR. Lasīt vairāk

 

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts (+ VIDEO) 2

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts. Lasīt vairāk

 

BMW pārveido Minhenes rūpnīcu un gatavojas i3 ražošanai (+ FOTO) 4

Pilnībā elektriskais i3 uz konveijera stāsies 2026. gada augustā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti