"Lamborghini" krosovers "Urus" pirmizrādi svinēs 4.decembrī (+ video; foto) 4

Foto: ekrānšāviņš

iAuto | 29.septembris 2017 6:40

Itālijas varenauto ražotājs "Lamborghini" publicējis video tīzeri, kurā atklāj 650 Zs jaudīgā krosovera "Urus" prezentācijas datumu.

To sarīkos 4.decembrī, bet jau 2018.gada pavasarī pirmais SSUV (Super Sports Utility Vehicle), kā to dēvē pats ražotājs, nonāks pārdošanā.

Šovasar "Lamborghini" kompānijas vadītājs Stefano Domenikali atklāja, ka "Urus" aprīkots ar modificētu 4,0 litru "Audi" V8 motoru, piebilstot, ka 100 km/h 650 Zs jaudīgais twin-turbo agregāts automobilim palīdzēs sasniegt četrās sekundēs, kas ļaus pacīnīties par pasaulē ātrākā sērijveida krosovera titulu.

2018.gada nogalē "Urus" saimei varētu pievienoties hibrīda modifikācija, kas kļūtu par vienīgo šāda veida piedāvājumu itāļu markas modeļu klāstā.

"Lamborghini" krosovers tiks ražots Itālijā, Sant-Agata-Bolonjezē un nākamgad plānots izgatavot 1000 eksemplārus, gadu vēlāk to skaitu palielinot līdz 3500 vienībām.

"Lamborghini Urus" bāzes versijas cena varētu sākties no atzīmes 180 000 eiro. 

Populārākie komentāri

4 Lasīt visus komentārus →
5 0 Atbildēt

Ja jau audi ( VW) dzinējs vai tik tas nav VW T Roc.

VW mīl ekonomēt. VW palielina izolāciju, nomaina vienu apli pret četriem, un sanāk - audi. Tad tuaregam uzliek priekšā poršes zīmi, sanāk - kaijens. Es varu derēt, ka šis ir "maskēts" T-roc. Tas arī nesen izgājis.

1 1 Atbildēt

Sanāk, ka tu vienā piegājienā varēsi dročīt uz cik auto??? Tīra ekonomija.

Eiropieši uz vienas platformas māk ražot desmitiem auto, kamēr amīši salasa pa pasauli visu, kas ir lieks, trūkstošo nozog un ļepī kārtējo arhaismu. Cik tam Fordam bija rūpnīcas sētmalēs?

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Netālu no Salaspils aizdedzies kravas auto (+ FOTO) 12

Kā ziņo aculiecinieks, ap pusdienas laiku, netālu no Salaspils ir aizdegusies "fūre". Ceļš tajā vietā ir bloķēts, ieradušies ugunsdzēsēji. Tie ir tikai minējumi, taču pieliktās kāpnes un atritinātais kravas pārsegs, var norādīt uz to, ka aizdedzies piekabes saturs, piemēram, šķelda. Lasīt vairāk

Šodien (5.08) degvielai akcijas cenas: Dīzelis 1.817 un 95. benzīns 1.737 EUR! Nafta 75.6 USD par barelu (+ VIDEO) 9

Dīzelis dārgāks par 28 centiem, bet 95. benzīns par 20 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk papildus +16.80 EUR klāt pie manas 60 l uzpildes. Atgādinām, ka 2026. gada 1. martā cenas Latvijā, Neste Lielupes DUS dīzeļdegvielai un 95. benzīnam bija 1.537 EUR. Lasīt vairāk

Drošībai, ne sodiem - Igaunijā par mobilajiem radariem brīdinās ceļa zimes 12

Turpmāk Igaunijā autovadītājus pirms mobilajiem ātruma radariem brīdinās ar speciālām ceļa zīmēm. Jaunā kārtība paredz, ka ārpus apdzīvotām vietām brīdinājuma zīmes jāizvieto 300–500 metrus pirms radara, savukārt pilsētās un ciemos – 150–300 metru attālumā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti