iAuto KARSTĀ reportāža no Ženēvas: jaunais Volvo V60: divi hibrīdi un jauda līdz pat 390 Zs (+ FOTO)

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 8.marts 2018 12:01

Volvo iepazīstinājis ar jaunās paaudzes V60 universālu, kas iegūs divas hibrīdiekārtas ar 390 Zs jaudīgākajā versijā.

Jaunās paaudzes modeļa pamatā ir SPA platforma, ko ražotājs izmanto arī krosoveram XC60 un 90.sērijas modeļiem. Universāla garums ir 4761 mm, bet riteņu bāze sasniedz 2872 mm, kas ir par 117 un 98 mm vairāk nekā XC60 krosoveram.

Bagāžas nodalījumā ietilpst 529 litri, bet nolaižot otrās sēdekļu rindas atzveltnes, tilpums pieaug līdz 841 un 1364 litriem (ja mēra līdz logu līnijai un jumtam).

Motoru piedāvājumā būs T5 un T6 (225, 275 Zs) benzīna un D3 un D4 dīzeļi (135, 165 Zs), bet T6 un T8 hibrīdiekārtas attīstīs 340 un 390 Zs.

Elektronisko palīgu klāstā City Safety ar automātiskās bremzēšanas funkciju, gājēju, velosipēdistu un dzīvnieku atpazīšanu. Komplektā arī pusautomātiskā braukšanas sistēma Pilot Assist, kas uzņemsies paātrinājumu, bremzēšanu un manevrēšanu līdz ātrumam 130 km/h, sistēmas, kas neļaus nobraukt no ceļa, iebraukt pretējā joslā un brīdinās par transportlīdzekļiem, kas var parādīties no kreisās vai labās puses „aklajos” krustojumos.

Universāla pircējiem būs pieejams Care by Volvo piedāvājums, kas nozīmē, ka pircējs par automašīnu var nemaksāt visu summu, bet ieskaitīt ikmēneša abonentmaksu, kas ietver maksu par mašīnu, apdrošināšanu un servisu (mazgāšana, uzpilde un salona tīrīšana), kā arī papildu servisus, piemēram, preču un produktu piegādi līdz automobilim.

Vācijas tirgū cenu ziņā pieejamākā versija ar 150 zs dīzeļdzinēju maksās, sākot no 40 100 eiro.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 1

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 14

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 

18 gadus vecam motocikla vadītājam piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā (+ VIDEO) 5

Otrdien, 16. jūnijā, Valsts policijas amatpersonas Aizkraukles novadā pēc pakaļdzīšanās aizturēja 18 gadus vecu motocikla vadītāju, kurš bēgšanas laikā vairākkārt pārkāpa ceļu satiksmes negadījumus. Pret jaunieti uzsākts kriminālprocess un par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem piemēroti sodi gandrīz 1000 eiro apmērā. Lasīt vairāk

 

Samazināto akcīzi dīzeļdegvielai saglabās līdz gada beigām 9

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēmusi grozījumus Naftas produktu cenu pieauguma ierobežošanas likumā, kas paredz līdz šā gada beigām saglabāt samazināto akcīzes nodokļa likmi dīzeļdegvielai. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti