iAuto KARSTĀ reportāža no Ženēvas: 500 km/h ātrais Corbellati Missile (+ FOTO) 7

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 11.marts 2018 7:19

Pašlaik notiekošajā Ženēvas autoizstādē tiek prezentēta kupeja Missile - potenciālais pasaules ātruma karalis, kas varēs sasniegt maksimālo ātrumu 500 km/h.

Zināms, ka Missile aprīkots ar 9,0 litru V8 motoru, kas attīsta 1800 Zs. Dzinējs strādā kombinācijā ar sešu pakāpju automātisko pārnesumkārbu un palīdz “Raķetei” sasniegt 500 km/h – ātrumu, kas pagaidām nav bijis pa spēkam nevienam auto ar pielaidi koplietošanas ceļiem.

Pagaidām par superātro kupeju un projekta autoriem nav sevišķi daudz informācijas – zināms vien, ka tās virsbūve izgatavota no oglekļa šķiedras, bet Korbelati ir turīga ģimene, kas darbojas juvelierizstrādājumu sfērā.

Atgādināsim, ka pasaules ātrākā automobiļa tituls šobrīd pieder zviedru hipermašīnai Koenigsegg Agera RS, kas pērnā gada rudenī sasniedza 444,6 km/h.

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 11.marts 2018 14:03
1 0 Atbildēt

Pagaidām tā sataisīta tikai no ārpuses.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mercedes svin Actros 30. gadu jubileju (+ FOTO)

Mercedes-Benz Trucks šogad atzīmē gan 130 gadus kopš pirmā kravas auto radīšanas, gan 30 gadus kopš leģendārā Mercedes-Benz Actros debijas. Kopš 1996. gada Actros kļuvis par vienu no veiksmīgākajiem smago kravas auto modeļiem pasaulē — pārdoti vairāk nekā 1,5 miljoni eksemplāru. Lasīt vairāk

 

Vai kartē ar Nr.1 ir atzīmēts krustojums Latvijas ceļu satiksmes noteikumu izpratnē? 2.DAĻA (+ FOTO) 22

Apskatīsim vienu reālu situāciju Jūrmalā, un jautājums ir vienkāršs: vai kartē ar Nr. 1 saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem ir uzskatāms par krustojumu? Lasīt vairāk

 

Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni 6

Valsts policija (VP) izmeklēšanā konstatējusi, ka vakar Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Ministrs: Šodien atsāksies otra nokritušā drona meklēšana, pārgrupēsim personālu un mainīsim taktiku (+ VIDEO) 1

Šodien Latgalē tiks atsākta otra vakar Latvijas gaisa telpā no Krievijas ielidojušā un nokritušā drona meklēšana, “Rīta Panorāmā” pavēstīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV). Viņš norādīja, ka meklēšanas darbiem, visticamāk, tiks pārgrupēts personāls un mainīta taktika. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti